Aktualności

Firma Parkiet Kaźmierczak oferuje deskę DĄB szczotkowaną i fazowaną

17.08.2015

Firma Parkiet Kaźmierczak oferuje deskę DĄB szczotkowaną i fazowaną Grade 3 20x180x300-2000 mm.  Wykończenie jej to olej naturalny Bona Craft Oil. Montuje się ją dwuskładnikowym klejem poliuretanowym UZIN MK 92 S.

Firma Parkiet Kaźmierczak specjalizuje się w produkcji parkietów tradycyjnych, desek podłogowych i ozdobnych parkietów dywanowych, a także schodów drewnianych.

W 2002 roku został otworzony nowy zakład produkcyjny. Miesięczna wielkość produkcji dochodzi do 6 tys. metrów kwadratowych. Zatrudnionych jest 12 osób. Większość pracowników pracuje w firmie od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych wyrobów.

Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznemu procesowi sezonowania drewna, gotowy wyrób uzyskuje wilgotność oraz dokładność obróbki zgodną z Normą Europejską EN 13226:2002 posiadającą status Polskiej Normy PN-EN 13226:2004. To sprawiło, iż możemy posługiwać się znakiem towarowym B.

Realizujemy zamówienia zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami. Nasze produkty trafiają do takich krajów jak: Belgia Niemcy, Holandia, Norwegia, Włochy, Dania, Grecja i wielu innych.

Parkiet Kaźmierczak można kupić bezpośrednio w naszej firmie lub zamówić dostarczenie towaru za pomocą firmy spedycyjnej.

źródło: Parkiet Kaźmierczak