Aktualności

Umywalki KALDEWEI cechują się ponadczasową elegancją

12.08.2015

Podczas codziennej higieny umywalki są intensywnie używane, muszą być zatem wyjątkowo trwałe. Ponieważ wykonane są z jedynej z swoim rodzaju stali emaliowanej KALDEWEI, umywalki charakteryzują się – podobnie jak wanny i powierzchnie prysznicowe – wysoką odpornością na zadrapania i uderzenia i są niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Jednocześnie KALDEWEI wytycza nowe kierunki, oferując dopracowane pod względem formy obiekty o ponadczasowym i innowacyjnym designie, zaprojektowane przez projektantów o międzynarodowej renomie. Umywalki KALDEWEI harmonijnie wtapiają się w wystrój łazienki i stanowią optymalne uzupełnienie wanien i pryszniców. Umywalki KALDEWEI to najwyższej jakości produkty umożliwiające stworzenie nowoczesnej, indywidualnie zaprojektowanej łazienki.

MEISTERSTÜCK EMERSO – umywalka, której projektantem jest Arik Levy

Inspirując się morzem, renomowany projektant Arik Levy stworzył umywalkę MEISTERSTÜCK EMERSO, której efektowny design przyciąga uwagę nawet w otoczeniu luksusowej łazienki. Ten majstersztyk łączy purystyczną elegancję z opływowymi kształtami, tworząc jedyny w swoim rodzaju design.

Zarówno wolno stojąca umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO, jak i umywalka do zabudowy należąca do linii produktów Avangarde, wprowadzi do każdej łazienki powiew luksusu. Do perfekcyjnego wyposażenia łazienki firma KALDEWEI oferuje oprócz umywalek z serii EMERSO także pasujące wanny MEISTERSTÜCK, których projektantem jest również Arik Levy.

Firma Kaldewei

Firma Franz Kaldewei GmbH & Co. KG od wielu lat jest światowym liderem w produkcji ekskluzywnych elementów wyposażenia łazienek ze stali emaliowanej. Na bogate portfolio niemieckiego producenta składa się ponad 500 modeli wanien, brodzików oraz umywalek stanowiących kompletne rozwiązania systemowe przeznaczone do łazienek prywatnych a także obiektów użyteczności publicznej. Produkty Kaldewei charakteryzuje harmonijna stylistyka oraz jednorodność materiału, z którego są wykonane.

Warto przypomnieć, że wyroby ze stali emaliowanej są znane ludzkości od wieków. Unikalne właściwości emalii powodują, że produkty wykonane z wysokiej jakości stali emaliowanej doskonale sprawdzają między innymi się jako elementy wyposażenia  łazienek. Za wybitne osiągnięcia firmie Kaldewei przyznano niedawno tytuł "Marki Stulecia" ("Marke des Jahrhunderts").

Dzięki współpracy z renomowanymi biurami projektowymi producent z Ahlen otrzymał ponad 100 prestiżowych nagród i wyróżnień za design. Założona w 1918 roku rodzinna firma Kaldewei przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo posiadające rozbudowaną sieć partnerów handlowych oraz  przedstawicielstwa w ponad 70 krajach na świecie. 

źródło i zdjęcie: KALDEWEI

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.