Aktualności

Kabina z promiennikami Philips w ofercie SA-FIN

12.08.2015

W ofercie SA-FIN kabina z promiennikami Philips. Wewnątrz kabiny boazeria oraz ława z  drewna osikowego, zaś promienniki podczerwieni kwarcowe Philips Vitae. Oświetlenie w kabinie jest umiejscowione pod ławą. Moc zainstalowanych promienników to 1400 W/230 V.

Firma SA-FIN wykonuje saumy z drewna świerku skandynawskiego, osikowego, olchowego, cedru kanadyjskiego i jodły kanadyjskiej. Wyposażenie wnętrza sauny to ławy, oparcia, podgłówki, wykonywane z drewna osikowego, olchowego oraz afrykańskiego drewna abachi, a także z drewna poddanego obróbce termicznej.

Kształt i wymiary saun są dowolne, co pozwala na usytuowanie ich w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach (poddasza, pomieszczenia pod schodami, piwnice).

Realizacje przedstawione są na stronie internetowej - link tutaj.

Sauny importowane ze Szwecji i Finlandii, wykonane są również z w/w gatunków drewna.Oferowane są w kilkudziesięciu modelach, o różnym standardzie, kształcie i wymiarach. Przygotowane są do samodzielnego montażu przez klienta. Na życzenie wykonujemy ich montaż. Przykłady gotowych saun, producentów skandynawskich oraz producenta krajowego, przedstawione są w dalszej części strony.

źródło i zdjęcie: SA-FIN

Firma powiązana:

SA-FIN

Telefon 22 891 12 44, 604 407 805
www.saunadlaciebie.pl
biuro@saunadlaciebie.pl

SA-FIN