Aktualności

Entra: Polak potrafi, czyli zrób to sam

11.08.2015

Samodzielność to nasza cecha narodowa. Lubimy robić wszystko sami, bo uważamy że tak jest lepiej, dokładniej oraz bardzo często taniej. Podczas urządzania mieszkania, elementarne zadania, jak malowanie czy tapetowanie, pozostawiamy sobie samym do wykonania. Z jednej strony jest to łatwe i znacznie tańsze niż wynajęcie profesjonalnego malarza, z drugiej zaś łatwo trafić na malarza, któremu brakuje nie tylko profesjonalnych umiejętności, ale często nawet sprzętu.

To będzie Twoje wnętrze

Zachęcam do własnoręcznego wykończenia wnętrza wyposażonego w drzwi ukryte zwłaszcza, że możliwości są nieograniczone a po własnoręcznym przemalowaniu ścian, satysfakcja z efektów jest podwójna. Wykończenia ścian przy użyciu samej farby oraz taśmy malarskiej są niesłychane i mogą dać niezwykłe efekty. Pinujemy TUTAJ dla was inspiracje i pomysły na kreatywne stworzenie własnej przestrzeni.

Maluj drzwi kto może

Model drzwi Linate Zero daje możliwość stworzenia oryginalnej ściany, która będzie ozdobą i jednocześnie ukryje nasze drzwi w ścianie. Drzwi ukryte Linate Zero można pomalować na różne kolory po przeciwnych stronach, tak aby pasowały do każdego wnętrza. Wyobraźnia tutaj jest bardzo wskazana. Do tego należy dodać szczyptę odwagi w doborze kolorów i powalający efekt murowany. A jeśli Ci się znudzi, pomaluj jeszcze raz!

Więcej informacji na stronie - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Entra