Aktualności

Legi Polska oferuje uniwersalne ogrodzenie panelowe!

07.08.2015

Ogrodzenie panelowe Legi R-Fit D to uniwersalny system ogrodzeniowy przeznaczony zarówno dla obiektów użyteczności publicznej jak i posesji prywatnych oraz deweloperskich.

Charakteryzuje się mocowaniem krat na zakładkę (wzmocniona konstrukcja), elegancką linią oraz wysoką wytrzymałością eksploatacyjną. LEGI R-Fit D odróżnia się już na pierwszy rzut oka od tradycyjnych słupków. Posiada wyraźną linię z gładkimi, zaokrąglonymi elementami (brak powierzchni zamkniętych).

Dzięki montażowi kraty na zewnątrz słupka otrzymano rozwiązanie wytrzymałe na rozciąganie, mogące bez problemu przenieść siłę naporu z kraty na słupek. Słupki zgrzane z drutu, jak panele. Ogrodzenia dostępne są w wersji srebrnej (ocynk ogniowy) bądź malowanej proszkowo według palety kolorów RAL.

Dystrybutor: Legi Polska http://www.legi-polska.pl/

LEGI POLSKA jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60–letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych.

W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

źródło i zdjęcie: Legi Polska

Firma powiązana:

LEGI Polska

Telefon 25 758 84 63
www.legi-polska.pl
biuro.minsk@legi-polska.pl

LEGI Polska