Aktualności

Dużo pomysłów na małe łazienki od Deante

04.08.2015

Urządzanie małych łazienek to aranżacyjna łamigłówka. Chcąc zainspirować właścicieli niewielkich wnętrz, marka Deante wzięła pod lupę różne typy pomieszczeń. We współpracy z projektantkami powstały propozycje dedykowane singlom, rodzinom i seniorom, o powierzchni 3, 5 i 7 m2. W ramach projektu "Małe łazienki" firma podpowiada, co zrobić, aby nieduże łazienki były zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

7 m2 senior Danuta Fąk - DeanteW Polsce królują małe łazienki, będące nieodłącznym elementem mieszkań w blokach z wielkiej płyty. Zaprojektowanie tego typu pomieszczeń jest zazwyczaj bardzo problematyczne. Deante postanowiło potraktować małe łazienki jako wyzwanie, a nie przykrą konieczność, z którą zmagają się przysłowiowi Kowalscy.

5 m2 singiel Joanna Sokołowska - DeantePołączyliśmy nasze 25-letnie doświadczenie w branży łazienkowej z potrzebami płynącymi z rynku. Tak powstał projekt "Małe łazienki", który zrealizowaliśmy przy współpracy z trzema architektkami wnętrz. Stanowi on skarbnicę wiedzy, przydatną dla każdego, kto chciałby urządzić małe pomieszczenie w funkcjonalny i oryginalny sposób. Pokazujemy rozwiązania, zawierające konkretne wskazówki, pomocne m.in. podczas doboru produktów – mówi Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

3 m2 rodzina Magdalena Nowak - DeanteW ramach "Małych łazienek" powstał praktyczny katalog on-line, zawierający materiały poradnikowe oraz wizualizacje. Czytelnicy dowiedzą się z niego, jak przygotować się do remontu, jak rozmieścić poszczególne sprzęty, schowki i oświetlenie, a także co zrobić, aby łazienka nabrała indywidualnego charakteru. Głównym elementem katalogu jest dziewięć wizualizacji łazienek dla singli, rodzin i seniorów, każda w kombinacji 3, 5 i 7 m2. Pomieszczenia zostały zaprojektowane przez doświadczone architektki wnętrz: Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak i Danutę Fąk, które dostosowały najnowsze trendy do polskich realiów. Dodatkowo, katalog zawiera rzuty pomieszczeń oraz szczegółowe kosztorysy z orientacyjnymi cenami wykorzystanych produktów.

Ważnym udogodnieniem jest aplikacja, dzięki której można sprawdzić, jak produkty Deante prezentują się w łazienkach, przygotowanych przez projektantki. Użytkownicy mogą podmieniać baterie umywalkowe, natryski, deszczownie, zestawy podtynkowe i panele, wybierając je z dostępnej listy. Aplikacja pokazuje, które produkty do siebie pasują i jak wyglądają na tle różnych kolekcji płytek.

Wszystkie informacje na temat projektu, wraz z aplikacją oraz katalogiem do pobrania, są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante