Aktualności

Elkamino Dom: Biała cegła jest w modzie

31.07.2015

Biały to kolor estetyczny, czysty i bardzo uniwersalny. Nic dziwnego, że wybieramy często białe meble czy bielimy ściany aby nadać eleganckiego i ponadczasowemu charakteru naszej aranżacji. A gdyby tak pójść o krok dalej i zastosować jeden z najgorętszych trendów w dziedzinie dekoracji ścian i zamiast farby wykorzystać popularny motyw cegły w zupełnie innej odsłonie?

Widok pobielonej ceglanej ściany przywołuje sielski obraz wiejskiego zadbanego domu. Bielona cegła wprowadza do wnętrza wiele świeżości, a łącząc się z różnymi kolorami i odcieniami stwarza ponadczasową aranżację. W efekcie możemy wymieniać i dowolnie zestawiać meble pozostawiając nienaruszoną powierzchnię ściennej dekoracji z naturalnymi rysami i wyżłobieniami.

Ogromnym atutem białej cegły jest rozświetlenie i powiększenie przestrzeni. W związku z tym dekor ścienny znajdzie swoje zastosowanie we wnętrzach skandynawskich czy nowoczesnych, od kuchni, po łazienkę i salon. Doskonale łączy się z ponadczasowym drewnem, zarówno ciemnym mahoniem jak i jasnym bukiem, dlatego odświeżając meble czy podłogi nie musimy obawiać się niedopasowania kolorystycznego.

Stara cegła biała w ofercie firmy Elkamino DomBiała cegła to wspaniała alternatywa dla białej, ascetycznej ściany. Ponadczasowy klimat dawnych wieków a jednocześnie bardzo nowoczesny sposób kreowania przestrzeni sprawia, że biała cegła plasuje się bardzo wysoko w trendach aranżacyjnych.

Wszystkie cegiełki firmy Elkamino Dom niezależnie od kolorystyki mają tą samą niepowtarzalną fakturę starej oryginalnej XIX-wiecznej cegły. Stara Cegła Biała daje efekt starej bielonej ściany. Płytki mają wymiar: lico długie ok. 6,5 cm x 27 cm, lico krótkie 6,5 cm x 13,5 cm. Grubość płytek ok. 1,5 cm. Ilość cegiełek na m2-50 szt przy założeniu 1 cm fugi.Stara cegła biała w ofercie firmy Elkamino Dom

Stara cegła biała w ofercie firmy Elkamino Dom

cena 79,00 zł/m2

Więcej na stronie internetowej.

źródło i zdjęcie: Elkamino Dom Sp. J.

Firma powiązana:

Elkamino Dom Sp. J.

Telefon 22 724 42 25, 509 477 4770, 509 477 779, 602 292 707
www.elkaminodom.pl
biuro@elkaminodom.pl

Elkamino Dom Sp. J.