Aktualności

Zorganizuj swój przedpokój z Elfa

05.08.2015

Pierwsze wrażenia są niezapomniane, a pierwszym pomieszczeniem, które widzisz wchodząc do domu jest przedpokój. Dlatego szczególnie ważne jest, aby utrzymać go w czystości i uporządkowanym. Przedpokój powinien mieć piękne meble, spełniające potrzeby przechowywania nie tylko rodziny, ale równie z gości.

Dobrym pomysłem jest, aby rzeczy, których potrzebujesz, takie jak klucze, telefon komórkowy, okulary i portfel, miały swoje własne miejsce w przedpokoju. Nie trzeba ich wtedy szukać po całym domu. Jeśli umieścisz buty na półce ażurowej, piasek opadnie na podłogę i łatwo będzie go odkurzyć z podłogi. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ułożenie półek, drążków na buty i koszy. To sprawia, że nasz system jest elastyczny i wygodny jednocześnie.

Czy wiesz, że bałagan w domu często tworzy konflikty w rodzinie?

Niezdolność dobrej organizacji często wpływa na relacje rodzinne. Dobra organizacja przestrzeni w domu wpływa nie tylko na spokój rodziny, ale ma również skutki ekonomiczne. Wiele osób kupuje niepotrzebne rzeczy i gadżety, tylko dlatego, że nie mogą znaleźć tych, które już posiadają!

Dołącz do nas na naszym fanapage’u https://www.facebook.com/elfapolska

źródło i zdjęcie: Elfa