Aktualności

Prezent dla klientów i sympatyków ID Electronics

30.07.2015

Z okazji 20-lecia istnienia Polskiej Izby Systemów Alarmowych (PISA) została ustanowiona Odznaka Honorowa. Wręczono ją po raz pierwszy pod koniec maja 2015 r. 6 osobom i 3 instytucjom.

Z przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych osób znalazł się pan Andrzej Tomczak, prezes spółki ID Electronics, a wśród nagrodzonych instytucji czasopismo Systemy Alarmowe, które od 1992 roku upowszechnia wiedzę na temat zabezpieczeń technicznych i automatyki budynkowej.

Z przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych osób znalazł się pan Andrzej Tomczak, prezes spółki ID Electronics

Odznaka Honorowa Polskiej Izby Systemów Alarmowych, zaprojektowana i wykonana przez warszawskiego artystę rzeźbiarza i medaliera Tadeusza Tchórzewskiego, jest przyznawana w uznaniu za wybitny wkład w tworzeniu warunków sprzyjających realizacji zadań statutowych oraz za szczególne zasługi dla rozwoju PISA.

W związku z tą wyjątkową okolicznością firma ID Electronics Sp. z o.o., przy współudziale czasopisma Systemy Alarmowe, postanowiła specjalnie uhonorować swoich klientów i sympatyków.

Każda osoba / firma, która do 31 sierpnia skontaktuje się w tej sprawie z p. Magdaleną Pochopień mailowo: m.pochopien@ide.com.pl, lub telefonicznie: 22 649 60 95, otrzyma pocztą płytę CD z zeszłorocznymi numerami czasopisma „Systemy Alarmowe” w wersji elektronicznej oraz kupon na zniżkową, roczną prenumeratę.

źródło i zdjęcia: ID Electronics

Firma powiązana:

ID Electronics Sp. z o.o.

Telefon 22 649 60 95, 22 649 60 94
www.ide.com.pl
ide@ide.com.pl

ID Electronics Sp. z o.o.