Aktualności

Tikkurila Budowlaną Marką Roku

30.07.2015

W tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku, Tikkurila zdobyła tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne wewnętrzne" oraz wyróżnienie, jako Marka Przyjazna Fachowcom.

Dwie nagrody dla marki Tikkurila

Dwie nagrody dla marki TikkurilaRanking Budowlana Marka Roku - jedno z największych i najważniejszych badań tego typu w Polsce - wskazuje pozycję marek w opinii fachowców. Tegoroczna edycja jest już jego XI odsłoną. Klasyfikacja tworzona jest w oparciu o niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku.

Najlepsze marki wskazywane są spontanicznie przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI pod kątem trzech kryteriów: marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; marki, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji; produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości.

Na podstawie najnowszego badania, marka Tikkurila została uhonorowana tytułem Marki Przyjaznej Fachowcom oraz Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne". Ofertę Tikkurila wyróżnia niezwykle szeroki wachlarz proponowanych produktów do różnych zastosowań oraz dbałość o ich najwyższą jakość, czego wyrazem są między innymi ekologiczne receptury oraz doskonałe parametry użytkowe.

Uznanie, jakim nasze farby cieszą się w oczach fachowców - korzystających na co dzień z oferty wielu producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych - jest dla nas szczególnie ważne - mówi Karina Zawadzka, Brand Manager marki Tikkurila. - Kolejne już nagrody w rankingu Budowlana Marka Roku są potwierdzeniem stałej silnej pozycji Tikkurila wśród wykonawców.

Dwie nagrody dla marki Tikkurilaźródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.