Aktualności

Junkers z wyróżnieniem "Brązowa Budowlana Marka Roku 2015"

28.07.2015

Junkers zdobył tytuł "Brązowej Budowlanej Marki Roku 2015" w rankingu marek budowlanych przygotowanym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Ranking tworzony jest na podstawie ogólnopolskich badań opinii odbiorców produktów budowlanych. Wyróżnia się w nim najlepsze marki cieszące się renomą i zaufaniem klientów.

Junkers został uhonorowany tytułem "Brązowej Budowlanej Marki Roku 2015" w kategorii "Kotły grzewcze". Ranking "Budowlana Marka Roku" to jedno z największych i najważniejszych tego typu badań prowadzonych w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie firm produkcyjnych działających na rynku materiałów budowlanych za działania nastawione na innowacyjność i podwyższanie jakości swoich produktów. Ponieważ ranking tworzony jest na podstawie wyników badań przeprowadzanych wśród odbiorców produktów budowlanych w całej Polsce, nagrodzone w nim marki otrzymują potwierdzenie swojej silnej pozycji na rynku.

Junkers uzyskał tytuł "Brązowej Budowlanej Marki Roku" już trzeci rok z rzędu.

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. to istniejącą od 1996 roku firma posiadającą status Instytutu badawczego oraz Centrum Badawczo-Rozwojowego. ASM realizuje badania i złożone projekty oraz podejmuje inicjatywy mające na celu dostarczanie aktualnej informacji klientom i beneficjentom, zwiększając tym samym poziom wiedzy w społeczeństwie. Jako jedyna agencja badawcza w Polsce jest także laureatem wielu nagród w dziedzinie innowacyjności oraz zwycięzcą rankingów innowacyjności przeprowadzanych przez instytucje naukowe.

Więcej na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: JUNKERS

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon Infolinia: 801 600 801, Junkers Serwis: 801 300 810
www.junkers.pl
junkers-infolinia@pl.bosch.com

Robert Bosch Sp. z o.o.