Aktualności

Firma Świat Szkła prezentuje drzwi szklane w ościeżnicy

03.08.2015

Drzwi szklane w ościeżnicy zapewniają szczelność i doświetlają pomieszczenia. Są bezpieczne, trwałe, nowoczesne. Drzwi szklane w ościeżnicy to tradycyjne drzwi ze skrzydłem szklanym. Takie drzwi pozwalają na szczelne zamknięcie pomieszczenia (skrzydło szklane dociskane jest do uszczelki zamontowanej w ościeżnicy). Zastosowane szkło matowe pozwala doświetlić zamykane pomieszczenie.

W drzwiach szklanych w ościeżnicy możemy zastosować szkło trawione matowe tzw. satynę, szkło barwione w masie brąz lub grafit, piaskowane dla uzyskania efektu nieprzezierności lub szkło OPTIWHITE matowe tam, gdzie zielonkawy odcień zwykłego szkła float zakłócać będzie kolorystykę wnętrza. Dla bardziej odważnych proponujemy szkło z nadrukiem uv.

Ościeżnice wykonane są z MDF-u lakierowanego na kolor z palety RAL w macie, fornirowane naturalnym fornirem oraz z aluminium. Ościeżnica aluminiowa jest delikatna i bardzo estetyczna, aluminium ma kolor srebrnej anody. Drzwi szklane w ościeżnicy możemy wykonać do dowolnej wnęki w murze. Termin realizacji drzwi szklanych w ościeżnicy lakierowanej i fornirowanej to 5-6 tygodni, w ościeżnicy aluminiowe 3 tygodnie.

Proponujemy okucia renomowanych firm: Geze, WSS, MINUSCO, CDA, Morad, Dorma.

Firma Świat Szkła zaprasza do składania zapytań biuro@swiatszkla.com.pl

źródło i zdjęcia: Świat Szkła

 

 

 

Firma powiązana:

Świat Szkła

Telefon 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
www.swiatszkla.com.pl
biuro@swiatszkla.com.pl

Świat Szkła