Aktualności

Śnieżka - nowy serwis internetowy marki ACRYL-PUTZ

01.07.2011

FFiL Śnieżka wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyła stronę internetową poświęconą marce ACRYL-PUTZ, oferującą gipsowe masy szpachlowe o szerokim zakresie zastosowań www.acrylputz.pl. Na stronie znajdują się również proste i przydatne instrukcje, z których dowiemy się krok po kroku, jak szpachlować ściany, spoinowować płyty gipsowo-kartonowe czy renowować i wygładzać elewacje.

Śnieżka - nowy serwis internetowy marki ACRYL-PUTZ

W podstawowej ofercie ACRYL-PUTZ znajdują się masy szpachlowe do ścian, sufitów, płyt gipsowo-kartonowych, zaprawy klejące do styropianu, do siatki zbrojącej i wełny mineralnej. Prócz nich dostępne są podkłady gruntujące pod tynki, a także tynki (mineralne, akrylowe, akrylowo-silikonowe, silikatowe i silikonowe), grunty pod farby fasadowe oraz wielobarwne farby fasadowe (akrylowe, silikatowe, silikonowe). Wszystko to aby uzyskać piękne i idealnie gładkie powierzchnie.

FFiL Śnieżka wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyła stronę internetową poświęconą marce ACRYL-PUTZ, oferującą gipsowe masy szpachlowe o szerokim zakresie zastosowań www.acrylputz.pl.

Na stronie znajdują się również proste i przydatne instrukcje, z których dowiemy się krok po kroku, jak szpachlować ściany, spoinowować płyty gipsowo-kartonowe czy renowować i wygładzać elewacje.

Źródło: TFC

Więcej