Aktualności

Nowoczesne biokominki Kami KURIKOMA KOMO

31.08.2015

Biokominki marki Kami są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pomieszczeń, w których nie jest możliwa budowa tradycyjnego kominka. Są one łatwe w eksploatacji, w pełni bezpieczne, bezwonne i nie wydzielające dymu.

Nowoczesne biokominki Kami KURIKOMA KOMOPalą się czystym, żywym ogniem, co tworzy przytulną atmosferę oraz wspaniale podkreśla charakter wnętrza zarówno nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Biokominki Kami zasila bioetanol - ekologiczne paliwo do biokominków. Efektem tego spalania jest ciepło oraz para wodna. Nie powstaje dym ani sadza, dlatego biokominki nie potrzebują instalacji kominowej odprowadzającej spaliny.

1 litr biopaliwa spala się w czasie od 2-5 godzin w zależności od stopnia otwarcia palnika i ustawienia wysokości płomienia.

Biokomek KURIKOMA to nowoczesny kominek, dedykowany do zabudowy ściennej, zaprojektowany w stylu tradycyjnego kominka, daje niesamowite wrażenie wizualne.

Obudowa została wykonana z bardzo eleganckiego, ciemnego kamienia naturalnego.

Palenisko duże, panoramiczne o pojemności 6,5 litra o oryginalnym i niespotykanym kształcie fali, które jest sercem biokominka , wykonane zostało w wysokogatunkowej stali wzmocnionej malowaniem proszkowym.

Palnik posiada zasuwę, która umożliwia regulację oraz wygaszenie płomienia.

źródło i zdjęcia: Komo Kominki

Firma powiązana:

KOMO

Telefon 22 651 0 600, 22 651 0 800
www.komo.pl, www.artfuego.pl, www.laudel.pl, www.totemfire.pl, www.sklep.komo.pl
kontakt@komo.pl

KOMO