Aktualności

Karlik: Polub nas na facebooku

21.07.2015

Polub nas na facebooku -  firma Karlik Elektrotechnik zaprasza na swoją stronę internetową.

Firma Karlik jest ogólnopolskim producentem osprzętu elektroinstalacyjnego funkcjonującym na rynku od 1978 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo było prywatną rodzinną firmą zatrudniającą zaledwie kilka osób przy produkcji tablic licznikowych z płyt rezokartowych. Pomimo początkowych trudności w latach 80 - tych udało się uruchomić produkcję gniazd podtynkowych i łączników.

Konsekwencja w działaniu i utrzymanie wysokiej jakości produktów doprowadziły do prężnego rozwoju firmy w latach 90 - tych i stworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki pozyskanym wówczas kontaktom, nastąpiła szybka rozbudowa zakładu i zarazem siedziby firmy oraz liczne inwestycje, które zaowocowały, m.in. zastąpieniem parku maszynowego przez nowoczesne wtryskarki uzbrojone w roboty, manipulatory oraz centralne suszenie i podawanie tworzyw sztucznych, a ponadto wprowadzeniem do produkcji nowych serii podtynkowych i hermetycznych. Celem naszej ponad 30 - letniej działalności zawsze była dobra jakość oraz szeroka gama produktów za stosunkowo niską cenę.

Firma Karlik realizuje cele dzięki odpowiedniej strategii inwestycyjnej oraz zatrudnieniu wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspartej nowoczesną technologią firm tj.: Arburg GmbH, Moretto, Piovan, Maguire, Crizaf, Green Box, Tool-Temp AG, Sepro Robotique Ltd, Tecnomagnete, Kaeser Kompressoren GmbH, Fehlmann AG, Ingersoll, Erowa AG, Atlas Copco, Festo, Asseco Business Solutions SA, Haenel, Trilogiq Poland Sp. z o. o. i wiele innych.

Na rynku branży elektrycznej firma Karlik jest rozpoznawana jako jego znaczący uczestnik, który kieruje się profesjonalizmem i zasadami fair play w podejściu zarówno do klientów, pracowników jak i do lokalnej społeczności.

Kontakt do firmy również na http://www.karlik.pl/

źródło i zdjęcia: Karlik Elektrotechnik

Firma powiązana:

Karlik Elektrotechnik

Telefon 61 438 64 95
www.karlik.pl
karlik@karlik.pl

Karlik Elektrotechnik