Aktualności

Guardian Europe przenosi się do nowej siedziby głównej w Bertrange w Luksemburgu

21.07.2015

Guardian Industries’ Glass Group w Europie – wiodący producent wysokiej jakości szkła dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego, do wnętrz oraz motoryzacji, otworzył nową siedzibę w Bertrange w Luksemburgu. Liczący ok. 120 osób personel przeniósł się z dotychczasowego biura, mieszczącego się na terenie zakładu produkcyjnego w Dudelange w Luksemburgu.

Kluczowym czynnikiem przeprowadzki jest nieustające dążenie firmy do przemian w kierunku regionalnego modelu biznesowego. Guus Boekhoudt, wiceprezes Guardian Industries’ Glass Group w Europie, wyjaśnia: Pod koniec zeszłego roku zdecydowaliśmy się skorygować nasz model organizacyjny, zmieniając poprzednie, skupiające się na poszczególnych zakładach podejście na prawdziwie regionalną działalność. Nasza nowa europejska siedziba stanowi ważny krok w dążeniu do utworzenia jednolitej firmy – "One Guardian" – która zapewni spójną komunikację z klientami na terenie całego regionu.

Nowe biuro zapewnia wyspecjalizowane i profesjonalne środowisko pracy dla zespołu regionalnego, który obejmuje takie funkcje, jak m.in. łańcuch dostaw, sprzedaż regionalna, marketing regionalny oraz inne funkcje wsparcia strategicznego i operacyjnego.

Boekhoudt dodaje: Inwestycja ta w przejrzysty sposób pokazuje zaangażowanie naszej firmy w europejski biznes, który dobrze funkcjonuje pomimo obecnej, trudnej sytuacji na rynku. W naszym nowym biurze będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości dla naszych klientów w całym regionie.

Chcemy przyciągać nowych i zatrzymywać obecnych utalentowanych pracowników. Dlatego też zależy nam na stworzeniu atrakcyjnego i efektywnego środowiska pracy. Dodatkowo nowe biuro zapewni nam odpowiednie miejsce spotkań z naszymi klientami i dostawcami. - podsumowuje.

Aby dowiedzieć się więcej o innowacjach Guardian w zakresie produktów szklanych, wejdź na stronę: www.guardian.com/europe/index.htm 

Więcej informacji na temat innowacji firmy Guardian w świecie szkła można znaleźć na stronie:

www.guardian.com

http://www.sunguardglass.pl/

www.guardian-czestochowa.com  

źródło i zdjęcia: GUARDIAN CZĘSTOCHOWA Sp. z o.o.