Aktualności

Strefa Rodziny w czasie eliminacji do konkursu podczas targów Vogel & Noot

20.07.2015

Gra w siatkówkę, puszczanie baniek XXL, strzelanie do celu, czy ogrodowe gry zręcznościowe – to wcale nie kolejne konkurencje na mistrzowskim stojaku instalatora, ale atrakcje STREFY RODZINY.

Na przestrzeni INSTALACJI ON TOUR rodziny instalatorów, startujących w eliminacjach, będą mogły bezpłatnie korzystać z szeregu atrakcji, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Poza konkurencjami sportowymi, zaplanowano m.in. zabawy dla małych i dużych konstruktorów, gdzie starsze dzieci będą mogły konstruować budowle i pojazdy z rur PCV, a młodsze budować z klocków i piankowych makaronów.

Przewidziano także zajęcia plastyczne, podczas których dziewczynki wykonywać będą niepowtarzalną biżuterię z kolorowych taśm montażowych. Na przestrzeni Strefy Rodziny stanie również stoisko do malowania buziek, miejsce odpoczynku dla mam oraz grill z kiełbaskami. Ponadto instalatorzy startujący w eliminacjach oraz ich rodziny będą mogli korzystać z bezpłatnych posiłków, napojów i przekąsek serwowanych na przestrzeni Strefy. Zapraszamy.

Rywalizacja podczas "INSTALACJI ON TOUR" zapewni zdobywcom trzech najlepszych czasów w danym mieście udział w finale 5 Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI 2016), które odbędą się w 2016 roku w Poznaniu w czasie targów INSTALACJE.

Podczas "INSTALACJI ON TOUR" konkursowe zadanie polega na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na modelu instalacji.

Aby wziąć udział w "INSTALACJACH ON TOUR" wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i przyjechać na eliminacje do jednego z poniższych miast:

    15 maja - POZNAŃ, ul. Wichrowa 28
    22 maja - KATOWICE (Przyszowice), ul. Graniczna 82, 44-178 Przyszowice k/Gliwic
    29 maja - GDAŃSK, ul. Przywidzka 4
    12 czerwca - ŁÓDŹ, ul. Papiernicza 7
    19 czerwca - KOSZALIN, ul. Żytnia 9
    26 czerwca - WARSZAWA,  ul. Cieślewskich 44
    3 lipca - BIAŁYSTOK, ul. Wojsk Ochrony Pogranicza 11
    17 lipca - KRAKÓW (Muzeum Lotnictwa), Aleja Jana Pawła II 39
    21 sierpnia - SZCZECIN (Przecław), ul. Warzymice 200, 72-005 Przecław
    28 sierpnia - KIELCE, ul. Krakowska 287 A
    4 września - BYDGOSZCZ, ul. Hermana Frankego 1
    11 września - ZIELONA GÓRA, ul. Dekoracyjna 8
    18 września - WROCŁAW (Stanowice), ul. Klonowa 1, 55-200 Oława, Stanowice

Twarzą kampanii jest Mistrz Instalatorów z 2014 roku - Dariusz Piotrowski. Ponadto w tym roku, eliminacje odbywać się będą w atmosferze rodzinnego pikniku z grillem i zabawami dla dzieci.

Więcej informacji  na stronie firmy - link tutaj.

Ze szczegółową ofertą firmy VOGEL&NOOT można zapoznać się na stronie: www.vogelundnoot.pl

źródło i zdjęcia: Vogel & Noot