Aktualności

Zmiękczacze serii Mars i Orion w ofercie Watersystem

20.07.2015

Zmiękczacze serii Mars i Orion  to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów - nowoczesny design, długotrwałe i pewne działanie, bogate wyposażenie. Szybko i prosto się je instaluje oraz mają niskie koszty eksploatacyjne. Gwarancja do 5 lat.

Seria Orion

Domowe stacje uzdatniania wody Watersystem, serii Orion to automatyczne bakteriostatyczne zmiękczacze do wody, do zastosowania przy uzdatnianiu wody miejskiej oraz  z własnego ujęcia. (przy zastosowaniu serii Orion PLUS). Są wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją długotrwałą  żywotność i niezawodność. Regeneracja urządzenia odbywa się automatycznie, w chwilach najmniejszego poboru wody, w sposób przeciwprądowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej elektroniki, oraz unikalnemu algorytmowi pracy, urządzenie zużywa mniej wody i soli niż tradycyjne systemy zmiękczające będące na rynku.

Urządzenia wyposażone w system dezynfekcji złoża, przy każdej regeneracji.

Seria Mars

Domowe stacje uzdatniania wody Watersystem, serii Mars to automatyczne  zmiękczacze do wody, do zastosowania przy uzdatnianiu wody miejskiej oraz  z własnego ujęcia.Są wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją długotrwałą  żywotność i niezawodność. Regeneracja urządzenia odbywa się automatycznie, w chwilach najmniejszego poboru wody, w sposób przeciwprądowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej elektroniki oraz unikalnemu algorytmowi pracy, urządzenie zużywa mniej wody i soli niż tradycyjne systemy zmiękczające będące na rynku. Urządzenia wyposażone w kolorowy wyświetlacz z polskim menu oraz bypass, ułatwiający serwisowanie urządzenia.

źródło i zdjęcie: WATERSYSTEM

Firma powiązana:

Watersystem

Telefon 22 795 77 93, 22 773 23 80
www.watersystem.com.pl, ww.homespring.waw.pl

Watersystem