Aktualności

Umów się na pomiar podłogi - zaprasza firma Teko

29.07.2015

Firma Teko zaprasza do umówienia się na pomiar podłogi. Ekspert firmy dokona wszystkich niezbędnych pomiarów. Teko zaprasza do wypełnienia krótkiego formularza, a pracownik firmy skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.

Link do strony firmy z formularzem poniżej.

Umów się na pomiar podłogi - zaprasza firma TekoTeko - polski producent schodów i balustrad, podłóg warstwowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz domów w technologii drewnianej. Należymy do ścisłej czołówki w swej branży. Działamy od 15 lat, będąc firmą znaną z jakości wyrobów i gwarancji usług. Znakomicie funkcjonujemy na rynku deweloperskim, realizując duże projekty krajowe i międzynarodowe. Bogatą ofertę wyrobów kierujemy tak do klientów indywidualnych, jak i firm.

Doświadczenie w projektowaniu pozwala nam tworzyć produkty cechujące się niezawodnością  rozwiązań konstrukcyjnych i estetyką. Stosowane materiały spełniają wszystkie normy w zakresie jakości i wytrzymałości wyrobu. Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu najlepszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego. Stale udoskonalamy swe wyroby i wprowadzamy nowe rozwiązania.

Wykorzystując sugestie klientów, umożliwiamy bogaty wybór produktów i ich nieograniczoną kompozycję. Proponujemy pełną gamę materiałów od rodzimego drewna po gatunki egzotyczne. Oferujemy unikatowe połączenia, w tym ze stalą szlachetną czy szkłem. Nasze aranżacje, pozwalają na połączenia wnętrz oraz ich stosowne zdobnictwo. Zmieniają charakter i wystrój pomieszczeń, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Stosowanie przez nas rozmaitej stylistyki i zróżnicowanych propozycji kolorystycznych i wzorniczych daje wybór między klasyką, a nowoczesnością.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Teko

Firma powiązana:

Teko

Telefon 12 294 91 21
www.teko.net.pl
biuro@teko.net.pl

Teko