Aktualności

Serwis na miarę oferuje firma Zehnder

27.05.2015

Cztery razy gratis: Analiza przypadku, badanie wstępne, projekt i doradztwo to część bezpłatnego, niezobowiązującego serwisu firmy Zehnder.

Analiza przypadku

Doświadczeni pracownicy firmy Zehnder dokładnie analizują działania oraz otoczenie w miejscu pracy i zapisują specyficzne wymagania Klienta.

Badanie wstępne

Przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii przeprowadzane są precyzyjne pomiary zawartości drobnego pyłu w powietrzu, które po profesjonalnej analizie nanoszone są na wykres przedstawiający bieżące tendencje.

Projekt

W oparciu o wyniki badania wstępnego oraz przy uwzględnieniu wymagań i warunków miejscowych tworzony jest projekt instalacji, złożonej z podzespołów systemu Flimmer® firmy Zehnder.

Instalacja

Poszczególne podzespoły systemu są montowane na suficie, ścianie lub regale szybko, precyzyjnie i bez odczuwalnego zakłócenia procesów roboczych. Żadnych rur, czy kanałów
– jednofazowe przyłącze sieciowe jest w pełni wystarczające.

Ocena

Aby dokładnie udokumentować skuteczność i efekt systemu filtracji, po upływie kilku miesięcy na życzenie wykonywany jest ponowny pomiar zawartości kurzu.

Serwis

Firma Zehnder oferuje nie tylko usługi serwisowe objęte umową, lecz również gwarantuje bezpłatne doradztwo w przypadku konieczności dostosowania systemu Clean Air Solutions na skutek np. zmian konstrukcyjnych.

Więcej nowości na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Zehnder Polska

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.