Aktualności

Solidnie i szybko położysz wykładzinę z systemem serii Standard marki Effector

16.07.2015

Podczas remontów oraz wykańczania wnętrz zależy nam na tym, by układanie podłogi przebiegało sprawnie i szybko, a wszystkie elementy wykończenia doskonale ze sobą współgrały. Do szerokiej oferty profili serii Standard marki Effector dołączył system elementów aluminiowych umożliwiający bezproblemowe układanie posadzek i wykładzin grubości od 2 do 5 mm.

Opis systemu

Solidnie i szybko połóż wykładzinę z systemem serii Standard marki EffectorDo systemu serii Standard profili aluminiowych należą listwy krawędziowe, kątowniki, profile schodowe, łączeniowe oraz zakończeniowe które umożliwiają łatwe i kompleksowe ułożenie posadzki czy dowolnej wykładziny. Wszystkie te elementy, a w szczególności profile kątownikowe C 28-31 oraz listwę zakończeniową C 63 cechuje elegancja i staranność wykonania. Profile stanowią efektowne, a zarazem delikatne i nowoczesne podkreślenie wykładziny czy posadzki.

Zastosowanie

System nowych profili został opracowany z myślą o grupie pokryć podłogowych grubości 2-5 mm. Zaliczają się do nich posadzki żywiczne, popularne wykładziny dywanowe, oferowane z włókien naturalnych oraz sztucznych, wykładziny elastyczne stosowane często w kuchniach, przedpokojach, pomieszczeniach gospodarczych oraz w ciągach komunikacyjnych podobnie jak wykładziny winylowe (nazywane inaczej PCV), dostępne w szerokim wyborze wzorów, struktur i kolorów.

Obecnie takie podłogi są coraz częściej stosowane nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, takich jak obiekty handlowe, gastronomiczne, hotelarskie, służba zdrowia czy edukacja. Pojawiają się też w nowocześnie urządzonych wnętrzach mieszkalnych, ze względu na swoje zalety: szeroki wybór kolorystyki, atrakcyjne wzornictwo, odporność na substancje chemiczne i zarysowania oraz łatwość pielęgnacji. System profili aluminiowych z serii Standard umożliwia trwałe i wygodne mocowanie wymienionych pokryć podłogowych także na schodach, jak również w pomieszczeniach gdzie występuje różnica poziomów oraz w innych, trudno dostępnych miejscach.

Informacje techniczne

Wszystkie nowe listwy wykończeniowe z serii Standard są wykonane z aluminium anodowanego oraz przystosowane do ukrytego montażu, dzięki czemu są mocno przytwierdzone do podłoża, a jednocześnie wierzchnia część listew pozostaje gładka i nienaruszona.

Elementy występują w kilku odcieniach: srebro, złoto, inox oraz inox szczotkowany, szampan, brąz, oliwka i czarny. Profile łączeniowe, krawędziowe, zakończeniowe i zaciskowe są dostępne w długościach: 0,9 m, 1,8 m i 2,7 m lub 1, 2 i 3 m, natomiast wszystkie listwy kątownikowe i schodowe występują w długościach: 0,9 m, 1,2 m, 1,8 m i 2,7 m.

Więcej wiadomości na  www.effectglass.eu

źródło i zdjęcia: Effector

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.