Aktualności

Norweski producent podłóg warstwowych - BOEN - w Polsce.

27.06.2011

W styczniu tego roku norweski producent markowych podłóg warstwowych i litych rozpoczął swoją działalność w Polsce. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla rynku detalicznego i zawiera ponad 100 stale dostępnych pozycji w deskach jednolamelowych, ponad 70 indeksów w desce trójlamelowej oraz szeroką ofertę 20 mm dębowych desek litych.

Norweski producent podłóg warstwowych - BOEN

Najlepszy obecnie dostępny bezklejowy zamek 5G BOEN X-Press zapewnia komfort w montażu podłóg zarówno w systemie pływającym jak i klejonym do podłoża. Czas montażu naszych desek jest kilkakrotnie krótszy od wielu innych występujących na rynku polskim. Sam montaż zwłaszcza na czole deski jest banalnie prosty i nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi.

Niewątpliwie kolejną zaletą podłóg warstwowych marki BOEN są lakiery o podwyższonej ścieralności i oleje oksydacyjne wykorzystywane do wykończenia warstwy wierzchniej. Lakier charakteryzuje się bardzo dużą odpornością i wytrzymałością na zarysowania natomiast olej pochodzenia naturalnego  jest wolny od związków syntetycznych i nie jest utwardzalny promieniami UV podczas procesu produkcyjnego. Nasze wszystkie deski zalecane są do układania nie tylko w pomieszczeniach o normalnym stopniu użytkowania ale także ze względu na parametry naszych lakierów i olei do pomieszczeń o większym nasileniu ruchu takich jak biura, sale konferencyjne, wykładowe i inne. 

BOEN oferuje podłogi warstwowe w różnych kolorach, które harmonizują z wyszukanymi aranżacjami i wyposażeniem wnętrz. Posiadamy w ofercie deski barwione, bielone, wędzone i parzone, szczotkowane oraz postarzane. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku oferujemy też niektóre deski bez wykończenia - w wersji surowej. 

O firmie BOEN

Nasze produkty są obecnie sprzedawane w ponad 40 krajach, na czterech kontynentach. Oprócz zakładów produkcyjnych na Litwie, w Rosji i w Niemczech, BOEN posiada biura sprzedaży w Norwegii, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Belgii, USA, we Włoszech, a teraz Norweski producent podłóg warstwowych - BOEN jest także w Polsce. BOEN jest znany na całym świecie z doskonalej  jakości swoich produktów oraz doskonałą obsługę.

Źródło: BOEN

Więcej

Firma powiązana:

BOEN Polska

Telefon 663 188 887
www.boen.pl
robert.kowalski@boen.pl

BOEN Polska