Aktualności

ANWIS Budowlaną Marką Roku 2015

15.07.2015

Podczas uroczystej gali 26 czerwca 2015 roku poznaliśmy zwycięzców niezależnego Rankingu Budowlana Marka Roku 2015, dotyczącego materiałów budowlanych, które cieszą się największym zaufaniem wykonawców. Firma ANWIS została nagrodzona w dwóch kategoriach.

ANWIS Budowlaną Marką Roku 2015Od ponad 10 lat ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców niezależne badania rynkowe dotyczące najbardziej przez nich cenionych marek. Są one wyłaniane w trakcie telefonicznych wywiadów przeprowadzanych przez przeszkolonych ankieterów. Fachowcy spontanicznie wskazują producentów materiałów budowlanych w trzech kryteriach - najczęściej stosowane w codziennej pracy, wyróżniające się jakością w porównaniu do konkurencji oraz produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. Tym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu.

Tegoroczna edycja Budowlanej Marki Roku to już XI odsłona Rankingu wskazującego pozycję marek materiałów budowlanych w opinii fachowców. W tej edycji wśród nagrodzonych firm po raz pierwszy znalazła się firma ANWIS. Otrzymała ona podwójny tytuł - Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii rolety i żaluzje zewnętrzne oraz  Brązowej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii systemy roletowe. To wyjątkowe wyróżnienie dla firmy, ponieważ przyznane przez doświadczonych fachowców w niezależnej klasyfikacji. Ich opinia potwierdza, że oferowane przez ANWIS produkty cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość i przyjazny montaż. To dowód stałej współpracy z wykonawcami i realizacji skutecznej strategii marketingowej.

O firmie ANWIS

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych oraz szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych.

źródło i zdjęcia: ANWIS

 

Firma powiązana:

ANWIS Sp. z o.o.

Telefon 54 412 88 00
www.anwis.pl
anwis@anwis.pl

ANWIS Sp. z o.o.