Aktualności

Ekologiczne farby do wnętrz RALSTON

08.09.2015

Ralston to niezależna holenderska firma rodzinna, która od 1916 r. odnosi sukcesy w produkcji i sprzedaży farb w 28 krajach. Nasze sukcesy nie biorą się stąd, że trzymamy się utartych schematów - wręcz przeciwnie: opracowując nasze produkty stale łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowszymi technologiami i odkryciami.

Ekologiczne farby do wnętrz RALSTONBiotechnologia to wizja zrównoważonego rozwoju

W firmie Ralston zrównoważony rozwój i innowacyjność to synonimy postępu. Jako holenderska firma rodzinna wspieramy innowacje, które naprawdę wpłyną na lepszą równowagę między ludźmi, środowiskiem naturalnym i zyskiem. Dążymy do ekologicznych rozwiązań w dziedzinie surowców, dłuższej żywotności farb, redukcji ilości odpadów, zużycia wody i emisji CO2 oraz wtórnego użytku opakowań.

Naturalnie dobre i trwałe

Oczywiście - dobra farba to podstawa. A tę gwarantuje Ralston. Ale zdajemy sobie sprawę z tego, że Ralston musi wspierać swoich klientów jako malarzy i jako firmy. Nie wprowadzamy innowacji, bo wszyscy to robią. Wprowadzamy innowacje, żeby ulepszyć produkty, które sprawią, że malowanie będzie przyjemnością, i które pozytywnie zaskoczą naszych klientów.

Trwałe i wspaniałe krycie i kolor

Stawiamy na piękną, nowoczesną przyszłość z trwałymi, ekologicznymi innowacjami. Z dumą przedstawiamy farby Biobased Interior - farby Ralston do ścian i sufitów oparte na ekologicznych składnikach. Wszystkie gwarantują perfekcyjne krycie, łatwe nakładanie, brak lotnych związków organicznych i naturalne technologie. Stworzone dla profesjonalistów.

Technologia na naturalnych skł‎adnikach

Stworzone przez naukę, bazujące na naturze i dostarczane z pasją. Firma Ralston opracowała innowacyjną technologię, dzięki której możliwe jest zastąpienie tradycyjnych spoiw kopalnianych spoiwami na bazie skrobi. W odróżnieniu od produktów kopalnych skrobia należy do grupy tak zwanych surowców odnawialnych.

Skrobia to odnawialny surowiec pochodzenia roślinnego, dostępny regionalnie i otrzymywany z ziemniaków i kukurydzy. Jako że skrobia pozyskiwana jest z odpadów pochodzących z produkcji żywności, nie ma potrzeby uprawy roślin tylko w tym celu. W ten sposób udaje nam się oszczędzić na każdym tysiącu litrów farby około 150 kilogramów  tradycyjnych składników. Nasze farby są więc ekologiczne, bo bazują na odnawialnych surowcach, a także ponieważ wszystkie produkty z logo BIOBASED sprzedawane są w opakowaniach z materiałów pochodzących z recyklingu.

Trwałe DNA

Już od czterech pokoleń, od momentu założenia naszej firmy w 1916 r., poszukujemy jako rodzinne przedsiębiorstwo innowacji długoterminowych. Trwałość i zrównoważony rozwój mamy w genach.

Dzięki naszym ekologicznym farbom Ralston zawsze dokonają Państwo świadomego wyboru. Te farby oferują nie tylko najlepszy efekt końcowy Państwa projektu, ale także przyczyniają się do niższego zużycia surowców kopalnych dzięki zastosowaniu surowców odnawialnych.

Wyniki na najwyższym poziomie

Wszystkie farby Ralston do ścian i sufitów gwarantują wspaniałe krycie. Oszczędza to czas malowania i daje najlepszy efekt końcowy. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybierać spośród różnych klas odporności na ścieranie i poziomów połysku. Nie zawierają rozpuszczalników i są oparte na naturalnych składnikach. Oferujemy także produkty do zadań specjalnych.

Ralston to profesjonalne farby prosto z Holandii, marka eksportowa firmy Van Wijhe Verf (WIJZONOL). Charakteryzuje je stała jakość i kolor oraz wsparcie ludzi, którzy zawsze szukają innowacji i trwałych, ekologicznych rozwiązań.

tel. +48 515 422 928 Polska Północna
tel. +48 665 646 801 Polska Centralna
tel. +48 510 072 089 Polska Południowa

ralston.pl

ralstoncolour.com

Ispiracje i aranżacje na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: RALSTON COLOUR & COATINGS

Firma powiązana:

RALSTON COLOUR & COATINGS

Telefon 664 058 058, 515 422 928
www.ralston.pl
dwyrozebski@ralstoncolour.com

RALSTON COLOUR & COATINGS