Aktualności

Marma Polskie Folie zaprasza na Podkarpackie Targi Budownictwa EXPO DOM

17.04.2015

Marma Polskie Folie serdecznie zaprasza do zwiedzenia największego w regionie wydarzenia wystawienniczego - wiosennej edycji Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. w Hali widowiskowo- sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty zaprezentuje blisko 300 firm, m. in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy oraz instytucje finansowe.

Wielu wystawców zagwarantowało zwiedzającym oferty w najlepszych cenach, wystarczy tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć zamówienie podczas imprezy lub tuż po jej zakończeniu. Targi adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród.

Marma Polskie Folie zaprasza Państwa na stoisko nr 103 Hala Główna, gdzie razem z dystrybutorem, firmą Instalator z Przeworska zaprezentuje cały wachlarz produktów firmowych dla budownictwa.

źródło i zdjęcia: Marma Polskie Folie