Aktualności

Roto Budowlaną Marką Roku

13.07.2015

Już po raz jedenasty odbył się Ranking Budowlana Marka Roku, który wyłonił najbardziej prestiżowych producentów materiałów budowlanych. Roto, producent okien dachowych, otrzymał prestiżowe brązowe wyróżnienie.

Marka Roto została doceniona za profesjonalne, najwyższej jakości innowacyjne produkty. Nagrodę przyznano za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w roku 2015 na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku to jedno z najbardziej uznanych wyróżnień w polskiej branży budownictwa, o jego przyznaniu decydują bowiem głosy fachowców w wyniku badania opinii wskazywanej spontanicznie.

Tytuł Budowlana Marka Roto to dla nas szczególne wyróżnienie. Fakt, że fachowcy i wykonawcy spontanicznie wskazuję nasze produkty jako najbardziej profesjonalne i niezastąpione w pracy, oznacza dla nas niewątpliwy sukces. Cieszymy się, że Klienci obdarzyli nas zaufaniem – wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom to dla nas priorytetowy cel. – komentuje Monika Hermanowicz-Górny, Kierownik Marketingu, Reklamy i PR marki Roto.

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. W ofercie marki można znaleźć nie tylko okna uchylno-wysokoosiowe, zdalnie sterowane czy obrotowe, ale również markizy, rolety i żaluzje, a także kołnierze uszczelniające i schody strychowe.

Więcej informacji: www.roto.pl 

źródło i zdjęcia: Roto

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane