Aktualności

Wspólna akcja Fundacji Radia ZET i firmy Ruukki

08.05.2015

Z przyjemnością informujemy o rozpoczynającej się specjalnej akcji marketingowej Ruukki, która jest kontynuacją dotychczasowych działań prowadzonych pod hasłem "Lepszy dach nad głową".

To już kolejna wspólna akcja Fundacji Radia ZET i firmy Ruukki. Po wyremontowaniu 6 dachów dla najbardziej potrzebujących rodzin prowadzących domy dziecka zdecydowaliśmy się pomóc bezpośrednio najmniejszym podopiecznym Fundacji Radia ZET.

W ramach akcji, część dochodu ze sprzedaży blachodachówki Ruukki Finnera, przekażemy na rzecz Fundacji z konkretnym przeznaczeniem na pomoc dzieciom z wadami serca. Akcja prowadzona będzie do 30 września 2015r.

Akcja promowana będzie na antenie Radia ZET, w stacjach lokalnych sieci ZET Gold i Antyradio oraz w internecie. Spoty reklamowe usłyszeć będzie można kilkukrotnie w ciągu dnia w terminie od 11 do 31.05.2015r.

Wybieraj z sercem - wybieraj dachy Finnera!

O fundacji: Fundacja Radia ZET rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Pomaga dzieciom z wadami serca, finansuje kosztowne operacje, nowatorskie zabiegi, jak np. wszczepienie sztucznej komory serca najmłodszemu dziecku w Polsce, wspiera też kliniki i oddziały kardiochirurgii i kardiologii dziecięcej.

Pomagamy ratować małe serca! Dzięki wspólnej akcji z Fundacją Radia ZET część dochodu z każdego sprzedanego dachu Finnera przekazana zostaje na pomoc dzieciom z wadami serca.

źródło i zdjęcie: Ruukki Polska

Firma powiązana:

Ruukki Polska

Telefon 46 85 81 600
www.ruukkidachy.pl, www.ruukki.pl

Ruukki Polska