Aktualności

Drzwi stalowe KMT EKO NOVA - wejściowe

24.06.2015

Drzwi serii EKO NOVA przeznaczone są do stosowania w budownictwie wielorodzinnym jako wejściowe z klatki schodowej do mieszkania i budynków użyteczności publicznej z wyłączeniem korytarzy ewakuacyjnych.

Drzwi wewnętrzne płytko tłoczone o grubości 52 mm, wypełnione płytą spienionego polistyrenu oraz wyposażone w system podwójnych uszczelek poprawia izolację akustyczną. Laminat drewnopodobny dąb, orzech i dąb rustykalny nie jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Do drzwi EKO NOVA stosowane są ościeżnice wykonane z blachy stalowej profilowanej o grubości 1,5 mm, wyposażone w uszczelkę.

Zewnętrzną warstwę stanowi laminat drewnopodobny. Jednakowa kolorystyka laminatu i ościeżnicy zapewnia wysokie walory estetyczne. Dostępne dwa profile ościeżnicy dają swobodę doboru w zależności od warunków montażu. Ościeżnicę KMT 11 polecamy do otworów niestandardowych o szerokości 850 mm i 950 mm.

Drzwi stalowe zewnętrzne z serii EKO NOVA mają zastosowanie w budownictwie wielorodzinnym i jednorodzinnym. Konstrukcja drzwi o grubości 52 mm posiada bardzo dobre parametry techniczne. System podwójnych uszczelek zapobiega nadmiernej utracie ciepła z pomieszczenia. Blacha stalowa ocynkowana, pokryta została wysokiej jakości laminatem drewnopodobnym, będącym powłoką odporną na warunki atmosferyczne. Drzwi płytko tłoczone zewnętrzne są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy pragną zachować jednolitą kolorystykę drzwi i bramy garażowej.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: KMT Stal

Firma powiązana:

Grupa KMT

Telefon 59 842 99 71
www.kmt.com.pl
biuro@kmt-stal.pl

Grupa KMT