Aktualności

Blachodachówka VEGA w ofercie firmy FINCO-STAL

09.07.2015

Delikatny profil przypominający francuską "hugenotkę" ma niepowtarzalny  charakter ze względu na głębokie przetłoczenie oraz symetryczne wzmocnienie szczytu fali. VEGA doskonale nadaje się do dużych powierzchni, a zwłaszcza na obiekty użyteczności publicznej, kompleksy przemysłowe i gospodarcze. Układanie tego pokrycia na dachu jest szybkie i bezproblemowe.

Szerokość całkowita [mm]:  1200

Szerokość efektywnego krycia [mm]:  1140

Długość modułu [mm]: 400

Wysokość przetłoczenia [mm]: 20

Grubość rdzenia stalowego [mm]: 0,5

Waga [kg/m2]: ok. 4,5

Minimalne nachylenie dachu [o]: 14

Minimalna długość arkusza [mm]: 940

Długość zakładki [mm]: 140

FINCO-STAL funkcjonuje na rynku krajowym jako producent blachodachówki i blach trapezowych od 1992 roku. Jest spółką bazującą wyłącznie na polskim kapitale. Jako jedna z nielicznych firm produkujących pokrycia dachowe nawiązała współpracę z koncernem stali ARCELOR MITTAL, austriacką hutą VOESTALPINE oraz od 2007 roku z japońską hutą YODOGAWA STEEL WORKS.

Huty te produkują najwyższej jakości blachy z powłoką organiczną służące jako materiał wsadowy do produkcji blach dachowych i elewacyjnych powszechnie stosowanych w budownictwie. W połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym daje to gwarancję uzyskania najwyższej jakości produktu finalnego na Państwa inwestycję.

źródło i zdjęcie: FINCO-STAL

Firma powiązana:

FINCO-STAL

Telefon 46 857 82 52, 600 817 461
www.fincostal.com.pl
fincostal@fincostal.com.pl

FINCO-STAL