Aktualności

Żadna kula niestraszna drzwiom kuloodpornym Donimet

09.07.2015

Drzwi DC3.1/ BP7 mogą być stosowane jako drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, otwierane na zewnątrz i do środka pomieszczenia. W oparciu o konstrukcje drzwi wykonywane są również przegrody (ścianki) pełne lub przeszklone typu DP3.1/BP7.

Żadna kula niestraszna drzwiom kuloodpornym DonimetProdukowane są w dowolnych wymiarach. Skrzydła drzwi wykonywane są z dwóch arkuszy blachy stalowej grubości 2,0 mm, ukształtowanych metodą gięcia na zimno i tworzących okładziny skrzydła drzwiowego. Konstrukcja jest wzmocniona ceownikami, a przestrzeń pomiędzy profilami zabezpieczona jest elementem kuloodpornym (pochłaniającym energię pocisku) i wypełniona jest wełną mineralną.

Skrzydła na wszystkich czterech krawędziach posiadają przylgi z uszczelką. Skrzydła zawieszone są na czterech zawiasach ø30 z łożyskami tocznymi, na ościeżnicy wykonanej z zimnogiętego profilu ceowego lub kątowego, z felcem poduszczelkowym. Ościeżnice standardowo wyposażone są w próg o wysokości 20 mm. Zabezpieczenie strony zawiasowej stanowią trzy blokady przeciwwyważeniowe.

źródło i zdjęcia: Donimet

Firma powiązana:

Donimet

Telefon 48 670 20 40
www.donimet.com.pl
biuro@donimet.com.pl

Donimet