Aktualności

Donimet: Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Securitech 2015

09.06.2015

W dniach 27-28 maja 2015 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna SECURITECH 2015 pt. "TECHNIKA ZABEZPIECZEŃ i KOMUNIKACJI – Kierunki modernizacji jednostek organizacyjnych Służby Więziennej".

Firma Donimet wspólnie z firmą Kłos - Brązowi Partnerzy Techniczni konferencji, zaprezentowali swoje wiodące produkty: drzwi więzienne Donimet DC3.1 ZK oraz montowane w nich zamki nawierzchniowe z serii ASP.

Organizatorzy do udziału w konferencji zaprosili pond 200 gości z kraju i zza granicy. Wśród zaproszonych Gości byli przedstawiciele Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Policji, Straży Granicznej i Służby Celnej. Ponadto zaproszeni zostali przedstawiciele Centralnego Zarządu Służby Więziennej, okręgowych inspektoratów i ośrodków szkolenia Służby Więziennej.

Zagraniczni Goście to przedstawiciele The European Prison Education Association (EPEA), The European Organisation of Prison and Correctional Services (EuroPris) oraz funkcjonariusze służb więziennych z Norwegii, Irlandii i innych krajów, którzy współpracują z polską formacją. Dodatkowo zaproszeni zostali przedstawiciele Forum Edukacyjnego Służb Mundurowych, a także z innych organizacji branżowych i ośrodków akademickich.

Program konferencji dał możliwość bezpośredniego spotkania z prelegentami, ekspertami do spraw bezpieczeństwa, w tym z zakresu prawa oraz zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych. W trakcie konferencji była możliwość zapoznania się z rozwiązaniami ochronnymi stosowanymi w innych krajach Unii Europejskiej. Konferencji towarzyszyły wystawy i prezentacje oraz pokazy działania Grup Interwencyjnych Służby Więziennej.

źródło i zdjęcia: Donimet

Firma powiązana:

Donimet

Telefon 48 670 20 40
www.donimet.com.pl
biuro@donimet.com.pl

Donimet