Aktualności

Skuteczna ochrona przed owadami firmy Budvar

09.07.2015

Lato już się na dobre rozpoczęło, a wraz z nim plaga owadów, które atakują nasze mieszkania poprzez otwarte okna. Przy tej fali upałów niemożliwe jest szczelne zamknięcie okien. Jak więc możemy właściwie chronić nasze mieszkanie przed insektami?

Skutecznym rozwiązaniem są moskitiery, które zapobiegają przedostawaniu się owadów do naszych mieszkań. Moskitiera założona na okno wygląda ładnie i estetycznie, nie powoduje przy tym ograniczenia widoczności przez okna. Ponadto moskitiery cechuje przepuszczalność, a ich instalacja nie ogranicza dostępu świeżego powietrza do środka. To bardzo ważne, szczególnie w upalne dni, by przepływ powietrza w mieszkaniu był swobodny. Poza tym moskitiery dzięki temu, że stanowią niemal niewidzialną ochronę, nie zakłócają również estetyki naszych okien.

Tradycyjna metoda ochrony przed owadami to zastosowanie środków owadobójczych. Często jednak ich użycie nie idzie w parze z przyjemnym zapachem unoszącym się w powietrzu, a dla alergika środki przeciwko owadom są wręcz niemożliwe do zastosowania. Moskitiera jest produktem bezwonnym, używając jej nie musimy więc martwić się brzydkim zapachem w domu.

Kolejnym atutem moskitier jest ich łatwa instalacja. Bez względu na to jaki rodzaj moskitiery wybierzemy czy moskitierę ramkową czy rolowaną, ich montaż jest tak samo łatwy. Moskitierę ramkową mocuje się do ramy okiennej bezinwazyjnie za pomocą tak zwanych rygli. Można ją łatwo zdemontować kiedy będziemy chcieli na przykład umyć okna lub zdjąć ją na okres zimowy.

Moskitiera rolowana natomiast schowana jest w specjalnej kasecie aluminiowej z bocznymi prowadnicami. Kasetę tą przymocowuje się do ramy okna, a moskitiera rozwija się w dół z kasety.

Budvar Centrum S.A. w swojej ofercie posiada moskitiery ramkowe i rolowane mocowane do okien, a także moskitiery drzwiowe. Dostępne są one w różnych kolorach i okleinach. Moskitiery przeciw owadom nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej i drzwiowej – drewnianej i z PCV.  Prosty i pewny sposób mocowania moskitiery, atrakcyjna cena, a także jej skuteczna ochrona przeciw owadami, powodują, że moskitiera jest najlepszym rozwiązaniem, aby zapobiec wlatywaniu insektów do naszych domów.

Więcej informacji na temat moskitier, a także pełną ofertę produktów dostępnych w firmie Budvar Centrum S.A. znajdą Państwo na www.budvar.pl lub u najbliższego autoryzowanego przedstawiciela firmy.

źródło i zdjęcia: Budvar Centrum

 

Firma powiązana:

BUDVAR Centrum Sp. z o.o.

Telefon 43 824 31 32
www.budvar.pl

BUDVAR Centrum Sp. z o.o.