Aktualności

Łazienka na czasie – najnowsze trendy w aranżacji przedstawia INTER-PLAST

08.07.2015

Współczesna łazienka to swego rodzaju azyl, miejsce odpoczynku i wyciszenia. Tu spędzamy wiele czasu, pielęgnując swoją urodę i relaksując się zarazem. Wygodny dostęp do urządzeń, środków czystości i ogólna funkcjonalność to nie wszystko - liczy się intymny charakter łazienki.

Nowoczesne rozwiązania techniczne dają wiele możliwości, a różnorodność propozycji aranżacyjnych sprawia, że każdy znajdzie coś w swoim guście. Oto kilka pomysłów, które pomogą zaprojektować łazienkę marzeń.

Bezbrodzikowe kabiny - modne i praktyczne

Jak mawiała Coco Chanel, "mniej znaczy więcej". Okazuje się, że rezygnując z tradycyjnego brodzika, otrzymujemy nowoczesny wygląd, funkcjonalność i większą elastyczność w zakresie aranżu. Małe gabaryty czy nietypowy format łazienki nie stanowią już problemu - miejsce na prysznic możemy wygospodarować we wnęce albo "zbudować" przy pomocy ścianki działowej - nie ograniczają nas wymiary ustalone przez producentów brodzików czy kabin. W takim wypadku element odprowadzający wodę stanowi odpływ liniowy.

Jest on wbudowany w powierzchnię podłogi i wykończony antypoślizgową, ozdobną maskownicą, która nadaje styl całemu wnętrzu, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo. To świetne rozwiązanie w przypadku dzieci, osób starszych czy niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: INTER-PLAST

 

Firma powiązana:

INTER-PLAST

Telefon 34 362 79 09, 34 362 79 04, 34 362 76 67
www.vabo.pl
zamowienia@vabo.pl

INTER-PLAST