Aktualności

Isover: Narty Kamila Stocha na licytacji

07.07.2015

W serwisie Charytatywni Allegro trwa licytacja nart Kamila Stocha przekazanych przez grupę ATTIC Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Dochód z aukcji wesprze Danutę Bujok, sportsmenkę po amputacji nogi. Licytacja potrwa do 12 lipca 2015.

Isover: Narty Kamila Stocha na licytacjiNarty polskiego skoczka, opatrzone autografami całej kadry, zostały przekazane przez Grupę ATTIC, specjalizującą się w branży materiałów budowlanych. Decyzją Fundacji Anny Dymnej  "Mimo Wszystko" dochód z aukcji wesprze Danutę Bujok, 27-letnią sportsmenkę po amputacji nogi, uczestniczkę Mistrzostw Europy i Świata w siatkówce na siedząco. Pomoc finansowa ułatwi jej realizację startu w najbliższych igrzyskach paraolimpijskich.

Aukcję wspiera również ISOVER – partner polskich skoczków, Kamila Stocha i Stefana Huli. Marka przekazała narty Mistrza Olimpijskiego firmie ATTIC w nagrodę za największe zamówienia na corocznych targach PSB w 2014 r.

To ogromna radość, kiedy nasza współpraca z tak fantastycznym sportowcem, jakim niewątpliwie jest Kamil Stoch, przyczynia się również do inicjowania niezwykłych akcji. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu partnerowi handlowemu, grupie ATTIC, że przekazane przez nas narty udostępniła w tak szczytnym celu. Mamy nadzieję, że licytacja zakończy się wielkim sukcesem – mówi Olga Mazurek, Menadżer Rozwoju Marki i Wsparcia Sprzedaży ISOVER.

Narty można licytować do 12 lipca w serwisie Charytatywni Allegro. Aktualna cena to 1350 zł: www.charytatywni.allegro.pl/narty-od-kamila-stocha-i1930815.

źródło i zdjęcie: Isover

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska