Aktualności

Fabryka Styropianu ARBET laureatem tytułu Brązowa Budowlana Marka Roku

07.07.2015

W rankingu za 2015 ARBET został nagrodzony w kategoriach materiałów budowlanych. 26-go czerwca 2015 w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się gala finałowa Rankingu Budowlana Marka Roku 2015. Jedną z nagrodzonych firm jest Fabryka Styropianu ARBET.

Fabryka Styropianu ARBET laureatem tytułu Brązowa Budowlana Marka RokuNajlepsze marki, w tym FS ARBET, zostały uhonorowane wyróżnieniami i tytułami Budowlanej Marki Roku. Pomysłodawcą i organizatorem Rankingu Budowlana Marka Roku jest firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Tytuły, już jedenasty raz z rzędu, przyznawane są na podstawie badań na reprezentatywnej próbie ponad 2000 firm wykonawczych z całego kraju. Przy ocenie brana jest pod uwagę częstotliwość stosowania danej marki, jakość produktów oraz relacja ceny do jakości.

Fabryka Styropianu ARBET zaledwie kilka tygodni wcześniej cieszyła się z kolejnego już w dorobku Brązowego Konsumenckiego Medalu Jakości. Otrzymany chwilę później tytuł Brązowa Budowlana Marka Roku 2015 to dla ARBETu wyróżnienie, potwierdzające wysoką jakość produktów firmy i uznania rynku dla działań Fabryki. Kolejna, tak prestiżowa nagroda jest doskonałą rekomendacją naszych potencjalnych klientów: firm budowlanych i inwestorów, decydujących się na wybór produktów FS ARBET.

źródło i zdjęcia: FS Arbet

Fabryka Styropianu ARBET laureatem tytułu Brązowa Budowlana Marka Roku

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl, prawdziwystyropian.pl, arbetsystem.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet
Zobacz produkty: