Aktualności

Podgrzewacze stojące OSO Super SX poj. 150 - 300l w ofercie Drawar

07.07.2015

OSO Super SX podgrzewacze wody z dwiema grzałkami - DAJĄ CIEPŁĄ WODĘ 3X SZYBCIEJ. Przy zasilaniu 230V/1 faza - działa tylko jedna grzałka, (najpierw górna - nagrzewa 1/3 podgrzewacza i wyłącza się, następnia włącza się dolna grzałka, która dogrzewa pozostałą pojemność urządzenia).
Przy zasilaniu 400V/3 fazy - grzałki działają jednocześnie.

Wydajność podgrzewacza Super SX 200 jest taka sama jak Super S 300, jednak urządzenie zajmuje mniej miejsca. Seria OSO Super SX ma zastosowanie wszędzie gdzie jest zróżnicowane/duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Jest idealna do domów jednorodzinnych, domów letniskowych, zakładów usługowych, restauracji, hoteli itd. ...

Podłączenia rur i zaworów są niewidoczne, rura odpływowa z zaworu bezpieczeństwa i kabel elektryczny są prowadzone w kanałach pod podgrzewaczem. Sposób instalacji oraz użytkowania jest bardzo prosty i szybki dlatego, że zawory i przyłącza rur są fabrycznie montowane.

Zbiornik ze stali nierdzewnej pokrytej specjalną opatentowaną warstwą ochronną (nie ma konieczności stosowania anody). Obudowa z epoksydowanej blachy stalowej koloru białego. Pokrywa centrali elektrycznej z niepękającego plastiku. Fabrycznie montowane zawory: bezpieczeństwa i mieszalny (umożliwia ustawienie stałej - komfortowej temperatury na wyjściu z podgrzewacza), termostat z bezpiecznikiem "Reset", nóżki, izolacja z pianki poliuretanowej wysokiej gęstości.

Zasilanie 230 V/1 faza - kabel zasilający w wyposażeniu.

Zasilanie 400V/3 fazy - bez kabla zasilającego w wyposażeniu.

źródło i zdjęcie: Drawar

Firma powiązana:

Drawar

Telefon 22 841 41 22, 601 22 47 86
www.osohotwater.eu
oso@drawar.com.pl, osohotwater@gmail.com

Drawar