Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Budowlana Marka Roku 2015 dla Termo Organiki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2015-07-06

Jakość produktów izolacyjnych Termo Organiki znów została doceniona przez branżę budowlaną.  Największy producent styropianu po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w kategorii styropianów. Również na podium znalazł się Kompletny System Ociepleń Termo Organika, w skład którego wchodzą materiały do wykonania trwałego ocieplenia. Te prestiżowe nagrody są wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie ponad 2000 firm wykonawczych.

Kolejne laury dla lidera producentów styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń

Budowlana Marka Roku 2015 dla Termo OrganikiNagroda "Budowlana Marka Roku 2015" potwierdza pozycję Termo Organiki jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce. Wyniki konkursu to efekt wywiadów wśród firm wykonawczych sektora budowlanego przeprowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku - eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego. Tworzony od 11 lat ranking powstaje na podstawie pełnej próby badawczej przeprowadzanej wśród wykonawców z całej Polski i sprofilowanych dla poszczególnych kategorii produktowych.

Nagroda Budowlanej Marki to ważne wyróżnienie potwierdzające pozycję Termo Organiki jako lidera branży wśród producentów styropianu. To szczególne cenna nagroda, ponieważ jest wynikiem rankingu przeprowadzonego wśród wykonawców, którzy uznali nasze styropiany jako najlepsze na rynku – mówi Witold Rams, vice prezes, członek zarządu Termo Organiki. Nagrodę traktujemy również jako uznanie dla strategii firmy opartej na  wprowadzaniu innowacji, poszukiwaniu wartościowych rozwiązań satysfakcjonujących klientów oraz wykonawców. Przykładem takiego produktu jest wymyślony i zastrzeżony prawem oryginalny styropian w kropki Dalmatyńczyk. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie i wsparcie. 

Budowlana Marka Roku 2015 dla Termo OrganikiTermo Organika to jeden z największych producentów styropianów w UE, lider w produkcji na polskim rynku. Firma działa na rynku od 1998 roku dostarczając na rynek stale unowocześniane styropiany oraz wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania izolacji budynku. Termo Organika od ponad dekady intensywnie pracuje nad wynalezieniem rozwiązań dających najbardziej użyteczne produkty, wprowadza modyfikacje, zmienia technologię, poszukując idealnego produktu dla klienta XXI wieku. Od 2004 roku na rynku dostępny jest styropian w kropki - materiał izolacyjny  o gwarantowanej jakości.

Znane kropki na styropianie to znak firmowy odróżniający produkt Termo Organiki od innych dostępnych na rynku. Wysoka jakość styropianu Termo Organiki jest zasługą standardów technologicznych oraz surowych procedur zakładowej kontroli produkcji. W każdej z fabryk funkcjonują laboratoria, które badają każdą partię styropianu na każdym etapie produkcji. Kontroli poddawane są wszystkie istotne dla styropianu parametry, m.in. opór cieplny i współczynnik przewodzenia ciepła, naprężenia ściskające, wytrzymałość na zginanie i rozciąganie, wymiary liniowe, nasiąkliwość wodą, itp. To właśnie te parametry decydują o tym, jak styropian będzie zachowywał się na budowie i potem przez lata na docieplonym budynku. Termo Organika jako jedyna w Polsce firma posiada na wszystkie swoje wyroby typy płyt styropianowych Rekomendacje Techniczne RTQ Instytutu Techniki Budowlanej.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.termoorganika.pl

źródło i zdjęcia: Termo Organika

 

 

 

 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny