Aktualności

Okna premium Vetrex w Residence Millennium

15.06.2011

Firma Vetrex  sp. z o.o. zakończyła realizację umowy na dostawę montaż okien PVC na osiedlu willowym Millennium Residence w Gdańsku. Zgodnie z umową podpisaną z inwestorem - firmą Millennium S.C. Marcin Machaliński, Tomasz Wierzbicki, Vetrex dostarczył do nowego kompleksu willi zlokalizowanych w dzielnicy Klukowo w Gdańsku, wysokiej jakości okna premium VP70.

Okna premium Vetrex w Residence Millennium

Producent zamontował łącznie w dwóch segmentach 80 okien wyprodukowanych z profili Veka w systemie Perfectline w kolorze białym. Dodatkowo  okna te wzbogacone zostaną specjalnymi elementami, takimi jak: głowice ozdobne i szprosy naklejane na szyby, które stanowią dopełnienie architektury budynków.

Millennium Residence to kolejna prestiżowa inwestycja, w której mogliśmy uczestniczyć. Ekskluzywne osiedle willowe to wyzwanie dla każdej firmy, która otrzymała szansę udziału w jego powstaniu, a także ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że nasza firma znalazła się wśród nich. Jestem przekonany, że okna, które zamontowaliśmy w tej realizacji, spełnią oczekiwania przyszłych mieszkańców osiedla, co do jakości,  niezawodności i designu. – mówi Marek Starzecki, Kierownik Projektu w Vetrex Sp. z o.o.

Millennium Residence to osiedle luksusowych willi o powierzchni 300m m2, które wyróżnia dobra komunikacja z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią. Osiedle położone jest w bliskim sąsiedztwie lotniska, pól golfowych i centrum handlowego

Firma Vetrex dostarcza stolarkę okienną i drzwiową dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.
W efekcie współpracy z deweloperami i firmami budowlanymi, powstało wiele inwestycji, w których wykorzystano produkty Vetrex. Do ważniejszych należą: wieża kontroli lotów – lotnisko Gdynia Kosakowo, salony Citroena w Gdańsku, Skoda Auto Postek w Elblągu, osiedla w Trójmieście: Redłowska Kaskada, Królewskie Wzgórze, Nad Wodą, Wzgórze Magellana.

Vetrex sp. z o.o od 1997 roku jest jednym z czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej PVC dla klientów indywidualnych, dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. W swojej ofercie Vetrex posiada systemy PVC, aluminiowe, aluminiowo-drewniane, a także drzwi przeciwpożarowe i akcesoria dodatkowe, takie jak nawiewniki i rolety, będące uzupełnieniem flagowych produktów firmy. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji, produkty firmy obecne są niemal w każdym mieście w Polsce.

Źródło: Sigma International (Poland)

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex