Aktualności

Architekci doceniają wsparcie techniczne FAKRO

06.07.2015

Architekci wskazali FAKRO, jako firmę oferującą najlepsze wsparcie techniczne w pracy oraz docenili FAKRO za sprawną obsługę techniczną, informacje o nowościach, aktualne katalogi, dobrą organizację plików CAD oraz za organizowane szkolenia.

Architekci doceniają wsparcie techniczne FAKROBadanie zostało przeprowadzone techniką wywiadu telefonicznego wspomaganego komputerowo wśród 400 architektów projektujących budynki mieszkalne i niemieszkalne. Architekci odpowiadali na pytania związane z obsługą i oferowanymi do pracy materiałami przez firmy producenckie. Na pytanie, która firma oferuje najlepsze wsparcie techniczne architekci spontanicznie wskazywali firmy i najlepszy wynik uzyskała firma FAKRO, producent okien dachowych i schodów strychowych.

Firma FAKRO bardzo ceni współpracę z profesjonalistami i cały czas przygotowywane są nowe pomoce wspierające pracę. Dla architektów oferowane są różne materiały, typu Przewodnik dla Architekta, biblioteki CAD produktów FAKRO oraz dedykowana zakładka na stronie internetowej zawierająca: przykładowe realizacje z produktami FAKRO, konkursy dla Architektów oraz certyfikaty produktów. Warto zaznaczyć, że w firmie FAKRO pracuje zespół projektantów, oferujący specjalistyczne wsparcie w postaci rozwiązywania niestandardowego zastosowania produktów. Dla architektów stworzono również dedykowaną infolinię. Na terenie całego kraju swoją pomoc oferują Doradcy Techniczni FAKRO, z którymi można spotkać się w biurze lub na budowie.

Firma FAKRO jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń branżowych. Uczestniczący w nich architekci mają możliwość poznania nowości produktowych FAKRO, przekonania się o jakości wyrobów oraz poznania firmy od kulis: działu badań i rozwoju, działu kontroli jakości i zakładu produkcyjnego.

Wszystkim architektom bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy i obiecujemy, że będziemy intensywnie pracować nad utrzymaniem dotychczasowego poziomu wsparcia - podkreśliła Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, Specjalista ds. Współpracy z Architektami FAKRO.

źródło i zdjęcia: FAKRO

 

 

 

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro