Aktualności

Icypol przestrzega. Nie pozwól, aby Twój dach był przyczyną wysokich rachunków za energię!

01.07.2015

Jak dobrze wiadomo, dach jest newralgicznym punktem każdego budynku. Jeżeli nie zadbamy o jego skuteczną izolację, będzie on przyczyną ogromnej straty energii, i tym samym zwiększy nam rachunki za ocieplanie i klimatyzowanie domu.

Podczas wykonywania ocieplenia poddasza, bardzo często zapomina się o mostkach termicznych, a to właśnie one mają negatywny wpływ na jakość energetyczną budynku. Dodatkowo najczęściej są również przyczyną powstawania zawilgoceń w przegrodzie, która z kolei doprowadza do powstawanie niebezpiecznych dla zdrowia pleśni.

Rozwiązaniem problemów jest izolacja natryskowa pianką H2Foam ICYNENE, która nanoszona metodą natrysku stanowi bezpołączeniową, szczelną izolację, zapobiegając w ten sposób powstawaniu mostków termicznych. Pianka poliuretanowa H2Foam ICYNENE jest nieprzewiewnym, lecz paroprzepuszczalnym materiałem i charakteryzuje się bardzo niską absorpcja wody, a przeprowadzone  badania udowodniły, że na powierzchni pianki H2Foam nie rozwija się pleśń.

Izolacja natryskowa kanadyjskiego producenta ICYNENE jest produktem bezpiecznym dla zdrowia i środowiska. Nie zawiera formaldehydów, spieniana jest w 100% wodą oraz spełnia najwyższy standard jakości powietrza w pomieszczeniach A+. Pianka H2Foam ICYNENE nie zmienia swoich właściwości z biegiem lat, nie kruszy się, nie utlenia i objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta.

Wybierając izolację natryskową H2Foam ICYNENE możemy zaoszczędzić nawet 50% kosztów energii.

Znajdź Autoryzowanego Wykonawcę SkutecznejIZOLACJI w Twojej okolicy i umów się na pomiar już dziś!

źródło i zdjęcia: ICYPOL

Firma powiązana:

ICYPOL

Telefon 660 727 805, 728 483 862
www.skutecznaizolacja.pl
info@skutecznaizolacja.pl

ICYPOL