Aktualności

BWT water+more: partner i sponsor eventu Świat Kawy 2015 w Göteborgu

30.06.2015

Hej Sverige! znany ze swej kawiarnianej kultury Göteborg, było od 16. do 18. czerwca 2015 gorącym miejscem dla baristów, ekspertów ds. kawy oraz graczy międzynarodowego biznesu kawowego.

Speciality Coffee Association of Europe (SCAE) przyjęło ok 5.000 zwiedzających z całego świata, którzy odwiedzili tę trzydniową imprezę w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Mistrzowie wzieli udział w zawodach World Coffee Roasting Championship, World Cup Tasters Championship, World Brewers Cup, World Coffee in Good Spirits Championship oraz World Latte Art Championship. Ostatnie cztery dyscypliny to te, które cieszą się szczególnym uznaniem BWT water+more ponieważ oprócz baristy, maszyny i ziaren ogromne znaczenie ma w nich również woda. Napędem nowoczesności w dziedzinie optymalizacji wody dla gastronomii jest sponsor eventu oraz partner WoC 2015.

Naturalnie zbilansowana woda dla profesjonalistów zajmujących się kawą!
Na stoisku B10 + C9 BWT water+more zaprezentowano szerokie portfolio swoich produktów dla optymalizacji jakości wody w gastronomii znajdujących zastosowanie dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających rozwiązań. Nie ma znaczenia fakt, czy woda pochodzi z norweskich gór, ze studni na szwedzkiej wyspie czy zbiorników znajdujących się na statkach przemierzających morza – systemy filtracji od BWT water+more wszędzie dbają o ochronę ekspresów i jednakowy, najlepszy smak w filiżance i kubku.

Najbardziej nowoczesne rozwiązanie to filtr BWT bestmax BALANCE, dzięki któremu woda o zoptymalizowanej jakości jest prawie wolna od domieszek, całkowicie pozbawiona sodu, potasu czy fosforanów – i w przeciwieństwie do pozostałych filtrów oferowanych na rynku – nawet srebra. Jednocześnie zachowuje stabilną wartość pH i zapewnia perfekcyjne doznania sensoryczne podczas picia kawy: Woda ta zapewnia również wyważony bilans kwasów i gorzkich substancji a dzięki temu najlepszy aromat. Jest to prawdziwy must-have wszystkich profesjonalistów zajmujących się kawą!
międzynarodowej imprezy Coffee-Community“, Prezes BWT water+more dr Frank Neuhausen cieszy się z pozycji firmy wśród baristów.

źródło i zdjęcie: BWT

Firma powiązana:

BWT Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 533 57 00
www.bwt.pl
bwt@bwt.pl

BWT Polska Sp. z o.o.