Aktualności

AQUAPHOR wspiera sport

30.06.2015

Jako, że bieganie jest ostatnio na topie i każdy chce biegać, postanowiliśmy wyjść na spotkanie biegaczom i w minioną sobotę 6 czerwca zostaliśmy jednym ze sponsorów Półmaratonu Solidarności w Lublinie, promującego Lublin i Ziemię Lubelską.

Taka ogólnodostępna forma rekreacji bardzo dobrze wpisuje się w ideę naszej działalności, w której staramy się pokazać, że dbałość o prawidłowy poziom nawodnienia organizmu i systematyczne uzupełnianie płynów jest dla osób uprawiających sport szczególnie istotne. Dlatego też na swoim stoisku informowaliśmy zarówno biegaczy, jak i ich rodziny oraz inne osoby, które przybyły po to, by razem z uczestnikami imprezy przeżywać ich sukcesy, o korzyściach płynących z filtrowania wody.

Wszystkich spragnionych częstowaliśmy czysta wodą. Upalna pogoda sprawiła, że nasze stoisko było cały czas wręcz oblegane. Trudno nie zgodzić się z faktem, że nic nie ugasi pragnienia lepiej niż czysta woda prosto z dystrybutora fontannowego AQUAPHOR. Biegacze otrzymali od nas też ekobutelki na wodę, które z pewnością posłużą im jeszcze w niejednym biegu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wytrwałości w biegu do celu!

źródło i zdjęcie: Aquaphor

Firma powiązana:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Telefon 22 870 24 32
www.aquaphor.pl
aquaphor@aquaphor.pl

Aquaphor Poland Sp. z o.o.