Aktualności

Roto: Niezawodność - najważniejsze kryterium wyboru dostawcy okuć

30.06.2015

Niezawodność jest najważniejszym kryterium decydującym o wyborze dostawcy okuć z punktu widzenia polskich producentów stolarki. Jest ona rozumiana jako niezawodność produktu z długą gwarancją oraz długotrwałe, bezbłędne działanie. Taki wniosek sformułowała firma Malik Management Systeme ze szwajcarskiego St. Gallen na podstawie badań producentów stolarki okiennej przeprowadzonego w marcu i kwietniu  2015 roku na zlecenie Roto w Polsce.

Producenci okien i drzwi zostali poproszeni o dokonanie wyboru cech produktu, cech serwisu oraz cech prestiżu decydujących o wyborze dostawcy okuć. Tuż za zdecydowanie najważniejszym kryterium - niezawodnością, znalazły się: na drugim miejscu marka produktu oraz stabilność partnerstwa - na trzecim.

Wśród czterech kolejnych najważniejszych kryteriów wskazanych przez producentów okien i drzwi tylko jeden odnosił się do jakości produktu (bezpieczeństwo/ stabilność produktu). Pozostałe trzy zaś to kryteria odnoszące się do Cech serwisu, czyli dokładność dostaw, szybkość dostaw oraz wsparcie techniczne. 

Więcej informacji: www.roto.pl 

źródło i zdjęcia: Roto

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane