Aktualności

MwD Value nowym Partnerem Grupy SBS

29.06.2015

Na początku czerwca w Grupie SBS powitaliśmy nowego Partnera – MwD Value Sp. z o.o. z Opola. Na rynku instalacyjno-sanitarno-grzewczo-wentylacyjnym działa ona od 1998 roku, obecnie posiadając aż 29 oddziałów na terenie całej Polski.

Prezes MwD Value tak opisuje działalność firmy:
Spółka MwD Value powstała w 1998 roku, dmwdziałając od samego początku w branży instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.  Wraz ze zmieniającą się rzeczywistością, zmianie ulegały również cele biznesowe stawiane spółce, pozwalając tym samym na jej elastyczne dopasowanie się do zachodzących zmian.

Obecnie celem nadrzędnym jest rzeczywista konsolidacja podmiotów działających na rynku, wokół jednolitego modelu biznesowego, którego głównym produktem jest realizowanie sprzedaży poprzez dostarczanie wartości, a nie ceny, docelowej grupie klientów, jaką są Instalatorzy. Posiadana przez Partnerów i kadrę spółki wiedza branżowa oraz wiedza z zakresu zarządzania, marketingu, IT,  pozwala na wprowadzanie innowacji procesowych i marketingowych dających możliwość obniżenia kosztów działalności oraz budowania przewagi konkurencyjnej.

Więcej informacji o MwD Value Sp. z o.o. można znaleźć na stronie mediawdomu.pl. Pełną listę Hurtowni Partnerskich SBS można z kolei znaleźć na stronie grupa-sbs.pl/hurtownie-sbs

źródo i zdjęcie: Grupa SBS

Firma powiązana:

Grupa SBS Sp. z o.o.

Telefon 42 663 54 00
www.grupa-sbs.pl
sekretariat@grupa-sbs.pl

Grupa SBS Sp. z o.o.