Aktualności

OKPOL na targach CONSTRUMA w Budapeszcie

07.06.2011

Przedsiębiorstwo OKPOL małymi kroczkami realizuje swoją globalną strategię. Jednym z jej celów jest prezentacja produktów na targach CONSTRUMA. Najnowsze odbyły się w Budapeszcie w dniach od 5 do 10 kwietnia. CONSTRUMA wystartowała po raz 30, dlatego organizatorzy przedłużyli imprezę o jeden dzień, co spowodowało, że ilość zwiedzających przeszła najśmielsze oczekiwania wszystkich wystawców.

OKPOL na targach Construma w Budapeszcie

Rosnące zainteresowanie produktami firmy OKPOL na węgierskim rynku także miało przełożenie na liczbę osób odwiedzających stoisko. Pojawienie się na CONSTRUMIE pozwoliło przedsiębiorstwu OKPOL podkreślić swoje rosnące znaczenie jako producenta okien i wyłazów dachowych na świecie.

Największe stoisko wśród nielicznie wystawiającej się konkurencji ułatwiło zaprezentowanie nowości z całego asortymentu firmy ze Skarbimierza. Goście stoiska po raz kolejny podkreślali walory estetyczne nowej linii oblachowania jak równieżdoceniali dynamiczny rozwój polskiej spółki z prężnie rozwijającym się oddziałem węgierskim.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, OKPOL posiada na Węgrzech swoją spółkę córkę, która była gospodarzem na stoisku w Budapeszcie. Największym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się niedawno wprowadzone do produkcji okna kolankowe wykonane w PVC oraz okna uchylno - przesuwne, których wyłącznym producentem jest OKPOL. Połączenie funkcji okna uchylnego z funkcją przesuwną umożliwiającą obrót skrzydła o 180°, doprowadziło do stworzenia przez OKPOL nowej kategorii okien dla wymagających - PERFECT PLUS.

Oprócz wymienionych już modeli okien, na stoisku goście mogli zapoznać się również z nowymi  wysokoosiowymi oknami wyłazowymi NOVO, które produkowane są zarówno z PVC jak i z drewna. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w docieplonych poddaszach. Do nieogrzewanych poddaszy spółka zaprezentowała wyłaz VERSA o zmienionych parametrach spełniających nowe normy budowlane na Węgrzech. Dodatkowo na stoisku obok NOVO, okna kolankowego i PERFECT PLUS znalazły się również okna obrotowe wykonane w PVC.

Stoisko firmy OKPOL odwiedzane było zarówno przez mieszkańców kraju gospodarza jak i krajów  sąsiadujących. Nawiązano wiele nowych kontaktów oraz umocniono istniejące. Udział firmy OKPOL w  jubileuszowych targach CONSTRUMA można bez najmniejszego problemu zaliczyć do słusznych decyzji. Targi, w myśl wyznawanej przez OKPOL koncepcji, pozwalają na bezpośredni kontakt z klientem, dzięki czemu możliwe jest wykonanie kolejnego kroku w ciągłym doskonaleniu swoich produktów.

Źródło: OKPOL

Więcej

Firma powiązana:

Okpol

Telefon 77 404 66 60, 77 411 57 34
www.okpol.pl
okpol@okpol.pl

Okpol