Aktualności

Nowości Grupy SBS - wkrótce w sprzedaży!

25.06.2015

Grupa SBS to największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Ponad 90 hurtowni będących Partnerami Grupy SBS i 180 punktów handlowych na terenie kraju to dowód naszej siły oraz skuteczności.

Już niebawem Grupa SBS wprowadzi do sprzedaży trzy nowe produkty:

  • zasobnik ciepłej wody użytkowej Keller 120 i 150 – zasobnik c.w.u. Keller dedykowany jest do współpracy z kotłami gazowymi Keller Windsor Blujet oraz kotłami gazowymi innych producentów. Produkowany jest on w wersjach o pojemnościach 120 l i 150 l. Gwarancja na szczelność jego zbiornika to 5 lat (pod warunkiem regularnej wymiany anody magnezowej co 18 miesięcy) i 24 miesiące na pozostałe elementy konstrukcyjne.
  • grzejnik łazienkowy Delfin Graphite – Delfin Graphite to stalowy grzejnik drabinkowy o nowoczesnym designie. Jego wyróżnikiem są między innymi szerokie, prostokątne profile, trójkątne kolektory oraz oryginalny, grafitowy kolor i matowe wykończenie.
  • pompa ciepła Keller HP 265 – w pompie Keller HP 265 przygotowywanie ciepłej wody użytkowej odbywa się poprzez odzyskiwanie ciepła z zasysanego powietrza. Zalety tego produktu to także automatyczna ochrona przed zaroszeniem parownika, elektryczna grzałka o mocy 1,5 kW, dodatkowa wężownica ze stali nierdzewnej dedykowana zewnętrznym źródłom ciepła oraz możliwość podłączenia czujnika temperatury zewnętrznego źródła ciepła.

źródło i zdjęcie: Grupa SBS

Firma powiązana:

Grupa SBS Sp. z o.o.

Telefon 42 663 54 00
www.grupa-sbs.pl
sekretariat@grupa-sbs.pl

Grupa SBS Sp. z o.o.