Aktualności

Filmy instruktażowe Tikkurila. Sposoby na piękne wnętrze - krok po kroku

25.06.2015

Wiele osób marzy o dokonaniu efektownych zmian w mieszkaniu czy domu, często jednak barierą okazuje się nie tylko brak pomysłu, ale też merytorycznej wiedzy oraz wiary we własne umiejętności. Skuteczną pomocą w samodzielnym przeprowadzeniu takich prac będą z pewnością filmy instruktażowe, zamieszczone na kanale "Tikkurila. Potęga kolorów" w serwisie YouTube. Zawierają one zarówno ciekawe pomysły inspiracyjne, jak i wyczerpującą instrukcję ich wykonania, przedstawioną przez Doradcę Technologicznego Tikkurila.

W ostatnim czasie rośnie popularność trendu "do it yourself" - coraz częściej decydujemy się na własnoręczne przeprowadzenie metamorfozy wnętrza lub elementów jego wystroju. By efekt takiej przemiany był w pełni satysfakcjonujący, potrzebny jest zarówno sam pomysł, jak i fachowe wskazówki oraz kompletny, szczegółowy plan prac. Wszystko to znajdziemy w materiale video z cyklu "Inspiracje Tikkurila".

Prezentowany w filmach instruktaż obejmuje wszystkie etapy działań - począwszy od prezentacji potrzebnych narzędzi i produktów, poprzez przygotowanie powierzchni, na właściwym malowaniu kończąc. Profesjonalne i wyczerpujące wskazówki zawarte w filmach pokazują, iż niewielkim nakładem pracy, bez specjalistycznych przyrządów możemy własnoręcznie stworzyć oryginalny efekt, który odmieni nasze wnętrze i nada mu wyjątkowy charakter. Wystarczy odrobina chęci i wolnego czasu - reszta zależy od naszej kreatywności i wyobraźni.

Filmy instruktażowe Tikkurila. Sposoby na piękne wnętrze - krok po krokuFilmy dostępne są na stronie:
https://www.youtube.com/channel/UCVee8sVZLTGX6UWgMkq8X6Q

Filmy instruktażowe Tikkurila. Sposoby na piękne wnętrze - krok po krokuźródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.