Aktualności

Ekspresowa dostawa mebli od ANTADO

24.06.2015

Na tegoroczne wakacje Antado wyrusza ekspresem: od 1 lipca 2015 r. cztery bestsellerowe kolekcje mebli łazienkowych polskiego producenta będą stale dostępne w ramach ekspresowej realizacji zamówień, z terminem 3-dniowej wysyłki. Są to wybrane meble z kolekcji Sycylia, Cantare, Spektra oraz Variete.

W tym roku początek wakacji może ucieszyć nie tylko uczniów. Mamy dobrą wiadomość dla osób,  które planują urządzanie lub remont łazienki i nie chcą czekać na wyposażenie: od 1 lipca 2015 r. cztery bestsellerowe kolekcje mebli łazienkowych Antado będą stale dostępne w ramach ekspresowej realizacji zamówień, z terminem 3- dniowej wysyłki. W praktyce, gdy na meble czeka się zwykle ok. 4-5 tygodni, tak szybka dostawa jest dużym udogodnieniem.

Do ekspresowej dostawy wytypowane zostały przez Antado wybrane wykończenia oraz wymiary w seriach: Sycylia, Cantare i Spektra (wszystkie w opcji z cichym domykiem) oraz Variete w obu wariantach (z cichym domykiem i bez niego). Są to topowe serie producenta jeśli chodzi o sprzedaż. Stany magazynowe tych kolekcji będą sukcesywnie uzupełniane, aby produkty były zawsze dostępne z deklarowanym terminem wysyłki.

Sycylia - meble, których projekt oparty został na prostych liniach i oszczędnych dodatkach. Estetyka kolekcji jest ponadczasowa i uniwersalna dzięki klasycznej formie i atrakcyjnym wykończeniom. Największą popularnością cieszy się wśród klientów kolor stare drewno – głęboki, piękny brąz z wyraźną fakturą, którego nie mogło zabraknąć w propozycji przyspieszonej dostawy. Są w niej przewidziane również: biały połysk, świerk tatrzański oraz nowość w ofercie – grafit mat.

Cantare, czyli elegancja w najczystszej formie. Nowoczesne meble, bez widocznych uchwytów (wpuszczone we front szafki), z lustrzanym dekorem, który dodaje formie finezji. W ekspresowej dostawie meble będą oferowane we wszystkich dostępnych kolorach, czyli: białym, czarnym, wolfram grey, melanżowy grafit (wersje połysk) oraz ciemny orzech (mat).

 Variete - kolekcja, której znakiem rozpoznawczym jest szeroka gama wymiarów szafek podumywalkowych (z jedną oraz dwiema umywalkami, z szerokim i wąskim rantem). Całości dopełniają klasyczne kolory: biały, czarny, grafit (wykończenia błyszczące) oraz wenge.

 Spektra, młodsza siostra Variete, w poszerzonym spektrum kolorystycznym, z uchwytami w formie relingów, prezentuje się bardzo nowocześnie. W kolekcji bogata gama wykończeń (dekory jednolite, wzorzyste, połysk, mat, struktura drewna). Najwyższa jakość użytych materiałów – boki oraz fronty szafek wykonane z MDF wykończone są folią meblową o wysokiej odporności.

Zwiększone stany magazynowe produktów objętych programem ekspresowej dostawy pozwolą nam dużo szybciej reagować na zamówienia – mówi Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego Antado. - Liczymy, że szybka dostawa znacząco wpłynie na poziom zadowolenia wśród naszych odbiorców. Startujemy już 1 lipca 2015. Zapraszamy serdecznie!

Pełna oferta mebli Antado oferowanych w ramach ekspresowej realizacji zamówień dostępna jest w zakładce Katalogi na stronie internetowej www.antado.com.pl

Więcej informacji na temat oferty mebli Antado można znaleźć na profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/mebleantado

źródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.