Aktualności

Rozbudowa domu wakacyjnego razem z Honka

23.06.2015

Wiele domów wakacyjnych osiągnęło wiek, w którym nie są już zgodne z dzisiejszymi standardami budowlanymi. Często zdarza się również, że wiele pokoleń lub rodzin korzysta z jednego domu, więc dodatkowa powierzchnia da więcej komfortu. W takich przypadkach, najlepszym rozwiązaniem jest rozbudowa, która przywróci Państwa domowi pierwotną świetność.

Wierzymy, że każdy dom, który dawał jego mieszkańcom schronienie przez wiele lat i był miejscem, z którym wiążą się cudowne wspomnienia należy traktować z szacunkiem, na jaki zasługuje. Dlatego rozbudowa lub wykonanie podstawowych ulepszeń powinno zawsze przebiegać w zgodzie z oryginalnym stylem budynku. Nasze usługi rozbudowy mają na celu pomóc w pełni wykorzystać możliwości domu wakacyjnego. Rozbudowa domu to świetny sposób, aby uzyskać więcej miejsca i można ją łatwo przeprowadzić przy okazji renowacji. Co więcej, przekształcenie letniskowego domku w zimowy pałac stworzy możliwość korzystania z jego dobrodziejstw przez cały rok.

W zasadzie wszystkie rodzaje domów z bali można rozbudować, niezależnie od tego czy jest to domek letniskowy, dom wakacyjny, sauna czy też dom jednorodzinny. O ile tylko da się uratować jego istniejącą konstrukcję, wszystko jest możliwe. Prawo budowlane dotyczące działki generalnie zezwala na rozbudowę, ale niekoniecznie wznoszenie dodatkowych budynków.

Możemy również przeprowadzić rozbudowę budynków, które nie były pierwotnie zbudowane przez Honkę. Mamy nawet doświadczenie w rozbudowie ręcznie ciosanych saun wybudowanych w latach 50.  XX w. Honka jest jedynym producentem domów z bali drewnianych na rynku, który dostarcza wysokiej jakości usługi związane z rozbudową. Dlatego, jeśli w Państwa domku letniskowym lub domu potrzebne jest więcej przestrzeni lub wymaga on niewielkiego liftingu, prosimy o kontakt z najbliższym przedstawicielem Honki już dzisiaj.

źródo i zdjęcia: Findrewno

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno