Aktualności

Zorganizuj swoją sypialnię z Elfa

22.06.2015

Kiedy planujesz Swoją przestrzeń do przechowywania w szafie, umieść swoje ubrania tak, jak je nosisz na co dzień. Nie będzie potrzeby szukania ubrań które masz, tylko po prostu nie możesz ich znaleźć! Umieść czapki i torby na półkach na górze, a na dole zrób miejsce dla półki na buty. Pomiędzy możesz przechowywać bluzki, koszule, spódnice, spodnie i topy.

Wybierając system przechowywania mocowany do ściany, możesz zwolnić wiele miejsca na podłodze. A im więcej widać podłogi, tym łatwiej będzie Ci utrzymać ją w czystości i porządku.

Elfa oferuje różne rozwiązania do przechowywania butów. Wysuwany drążek na buty - perfekcyjnie dostosowany do butów na wysokim obcasie, może pomieścić aź do dziewięciu par damskich butów. Wysuwana półka na buty – idealnie nadaje się do przechowywania od czterech do sześciu par damskich i męskich butów na płaskim obcasie.

Wygospodaruj odrobinę dodatkowego miejsca na drobne przedmioty używając haczyków, pojemników i wieszaków bocznych, wieszaków na krawaty, paski i apaszki. Są one łatwe w montażu, a dają elegancki i wygodny system do przechowywania drobnych i delikatnych przedmiotów.

Dołącz do nas na naszym fanapage’u https://www.facebook.com/elfapolska

źródło i zdjęcie: Elfa